Torentas "Apsimeskime farais / Let's Be Cops (2014) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Apsimeskime farais Originalus pavadinimas: Let's Be Cops Žanras: Komedija Metai: 2014 Režisierius: Luke Greenfield Vaidina: Jake Johnson, Damon Wayans Jr., Rob Riggle, Nina Dobrev ... Apie filmą: „Apsimeskime farais“ – tai šmaikšti ir nuotaikinga komedija, apie tai, jog kartais pokštauti reikia labai atsargiai... O policininkų darbas – išties labai atsakingas! Du geriausi draugai Rajanas ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Apsimeskime farais / Let's Be Cops (2014) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Apsimeskime farais


Originalus pavadinimas: Let's Be Cops
Žanras: Komedija
Metai: 2014

Režisierius: Luke Greenfield
Vaidina: Jake Johnson, Damon Wayans Jr., Rob Riggle, Nina Dobrev ...

Apie filmą: „Apsimeskime farais“ – tai šmaikšti ir nuotaikinga komedija, apie tai, jog kartais pokštauti reikia labai atsargiai... O policininkų darbas – išties labai atsakingas!

Du geriausi draugai Rajanas ir Justinas ilgai suko galvas, kokių personažų kostiumais pasipuošti karnavalo vakarėliui. Mintis vienam vakarui tapti uniformuotais policijos pareigūnais pasirodė geniali. Ir išties, draugų porelė tapo viso kvartalo pažibomis ir seansacija.

Vakaro herojais tapę draugeliai nutaria kiek ilgėliau pasimėgauti policininko gyvenimu – gatvių chuliganų nuolankumu bei dailių merginų dėmesiu... Apsvaiginti svetimos šlovės, vieno vakaro pokštą jie nutaria tęsti ir toliau. Netgi sėda į „Ebay“ įsigytą policijos automobilį!

Gal pokštas tuo ir būtų pasibaigęs, jei ne... gyvenimiškas atsitiktinumas. Šie du apsimetėliai netikėtai įsipainioja į tikrų tikriausius kriminalinius nuotykius – gangsterių ir korumpuotų detektyvų pinkles. Metas nublizginti padirbtus policininkų pažymėjimus ir stoti į kovą už teisingumą!

Filmo režisierius Luce Greenfieldas garsėja pasiutusiomis komedijomis, kuriose nėra jokių šventų dalykų ir tabu. Jo filmografijoje puikuojasi tokios juostos, kaip „Mano kaimynė – pornožvaigždė“, ,„Gyvūnas“ ir L. Greenfieldui nestandartiškai romantiška istorija „Kažkas skolinto “. Naujame darbe „Apsimeskime farais“ L. Greenfieldas grįžo prie to, ką moka geriausiai – juokinimo, todėl kino salėse žiūrovams iš smagumo plyš žandai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Subtitrai: Lietuvių prof./ English

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1052x568 (1.852), 23.976 fps, 2 481 Kbps (0.173 bit/pixel)
Audio: 1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: 2: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų