Torentas "Artimos Šviesos (2009) [DVDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Artimos Šviesos Originalus pavadinimas: Artimos Šviesos Žanras: Drama Metai: 2009 Režisierius: Ignas Miškinis Vaidina: Dainius Gavenonis, Julia Maria Köhler, Jonas Antanėlis, Kiril Glušajev, Mantas Kisielius Apie filmą: Filmas pasakoja apie žmones, pasimętusius šiuolaikinio miesto gyvenimo ritme. Troškimas nors laikinai išsiveržti iš bukinančios kasdienybės ir viltis patirti kažką naujo, ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Artimos Šviesos (2009) [DVDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Artimos Šviesos


Originalus pavadinimas: Artimos Šviesos
Žanras: Drama
Metai: 2009

Režisierius: Ignas Miškinis
Vaidina: Dainius Gavenonis, Julia Maria Köhler, Jonas Antanėlis, Kiril Glušajev, Mantas Kisielius

Apie filmą: Filmas pasakoja apie žmones, pasimętusius šiuolaikinio miesto gyvenimo ritme. Troškimas nors laikinai išsiveržti iš bukinančios kasdienybės ir viltis patirti kažką naujo, pastūmėja juos kurti kitokį pasaulį.

Pasaulį, sugebantį uždarą ir šaltą šiuolaikinį miestą vienai nakčiai paversti spalvinga, jaudinančia ir visiškai nenuspėjama erdve, kupiną netikėtų pažinčių, poelgių ir atsivėrimų. Istorijos herojai stengiasi pasinerti į iki šiol nepatirtus nuotykius, mylėti, atrasti viltį, tačiau... naktis tokia trumpa.


IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)

Kokybė: DVDRip
Video: 720x416 (1.73:1), 25 fps, XviD build 50 ~2157 kbps avg, 0.29 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų