Torentas "Aš esu Dina / I Am Dina (2002) [DVDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Aš esu Dina Originalus pavadinimas: I Am Dina Žanras: Drama Metai: 2002 Režisierius: Ole Bornedal Vaidina: Maria Bonnevie, Gérard Depardieu, Christopher Eccleston, Bjørn Floberg ... Apie filmą: Filmas sukurtas pagal vienos skaitomiausių Norvegijos autorių Herbjorg Vasmo trilogijos („Dinos knyga“, „Laimės sūnus“ ir „Karnos kraitis“) pirmąją dalį. XIX amžiuje šiaurės Norvegijos pajūryje gyvena...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Aš esu Dina / I Am Dina (2002) [DVDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Aš esu Dina

Originalus pavadinimas: I Am Dina
Žanras: Drama
Metai: 2002

Režisierius: Ole Bornedal
Vaidina: Maria Bonnevie, Gérard Depardieu, Christopher Eccleston, Bjørn Floberg ...

Apie filmą: Filmas sukurtas pagal vienos skaitomiausių Norvegijos autorių Herbjorg Vasmo trilogijos („Dinos knyga“, „Laimės sūnus“ ir „Karnos kraitis“) pirmąją dalį.

XIX amžiuje šiaurės Norvegijos pajūryje gyvena jaunoji Dina. Vaikystėje ji atsitiktinai tapo savo motinos skausmingos mirties kaltininke. Traumuota šio įvykio ir ignoruojama tėvo, mergaitė ilgainiui virsta laukinuke. Tik jaunas šeimos mokytojas Lorchas randa su ja bendrą kalbą: jis atveria Dinai muzikos pasaulį, čia ji gali išreikšti savo skausmą ir jausmus. Dar visai jauną tėvas ją ištekina už gerokai vyresnio Jakobo. Šis ją myli ir gerbia, tačiau negali įprasti prie jos nevaldomų jausmų. Nelaimingo atsitikimo metu, į kurį įsipainiojusi ir Dina, Jakobas žūsta. Po jo mirties Dina sėkmingai tvarko savo namus ir ūkį, be to, susilaukia kūdikio. Tačiau vieną dieną sutikusi netikėtai pasirodžiusį paslaptingąjį rusą Leo, Dina pagaliau atranda savo sielos brolį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: DVDRip
Video: MPEG4, XviD, 688x304 (2.25:1), 25.000 fps, 1 707 Kbps (0.326 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)

Filmo pristatymas:

Youtube

Panašūs torentai
Filmai LT Nepaprasti Adelės Blank - Sek nuotykiai / The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec (2010) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis 1.45 GB 0 | 0
Filmai LT Eilinė egzekucija / Une exécution ordinaire / An Ordinary Execution (2010) [DVDRip] Istorinė drama 874.38 MB 0 | 0
Filmai LT Nepaprastos istorijos / Spirits of the Dead / Histoires extraordinaires (1968) [BDRip] Drama, Siaubo, Mistinis Nemokamas 2.19 GB 0 | 0
Filmai RU Невероятные приключения Факира / The Extraordinary Journey of the Fakir (2018) [WEBDLRip] Комедия, приключения 1.46 GB 3 | 0
Knygos Dina Rubina - Leonardo braižas (2017) [PDF, LT] 14.35 MB 1 | 0
Muzika LT Dinamika / Aistros / 2004 / MP3/ Pop 40.82 MB 1 | 0
Filmai HD Bulius Ferdinandas / Ferdinand (2017) [BDRip 1080p] Animacinis, Nuotykių, Komedija Nemokamas 7.62 GB 1 | 0
Animacija LT Bulius Ferdinandas / Ferdinand (2017) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija 1.80 GB 7 | 0
Muzika LT Dinamika - Vasara (1998) [MP3] Pop 61.10 MB 0 | 0
Animacija LT Bulius Ferdinandas / Ferdinand (2017) [BRRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija 2.37 GB 16 | 0
Muzika LT Dinamika - Penki (1997) [MP3] POP 50.49 MB 1 | 0
Muzika LT Dinamika - Saldi Nuodėmė (1996) [MP3] POP 74.79 MB 0 | 0
Muzika LT Dinamika - Išprotėjas Pasaulis (1996) [MP3] POP 54.33 MB 0 | 0
Muzika LT Dinamika - Atgal į ateiti (2001) [MP3] Pop 48.91 MB 0 | 0
Muzika LT Dinamika - Aš Pavogsiu Tave (2002) [MP3] POP 57.47 MB 1 | 0
Animacija LT Aladinas / Aladdin (1992) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija 1.45 GB 0 | 0

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų