Torentas "Aš esu legenda / I Am Legend (2007) [BDRip] Trileris, Drama, Fantastika" :: PiratuSala.lt

Aš esu legenda Originalus pavadinimas: I Am Legend Žanras: Trileris, Drama, Fantastika Metai: 2007 Režisierius: Francis Lawrence Vaidina: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield ... Apie filmą: Dirbtinai sukurtas negailestingas virusas išplito visoje planetoje, sunaikindamas viską. Jis neišgydomas ir nesulaikomas... Viruso nepajėgė sustabdyti net garsus Robertas – ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Aš esu legenda / I Am Legend (2007) [BDRip] Trileris, Drama, Fantastika

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Aš esu legenda

Originalus pavadinimas: I Am Legend
Žanras: Trileris, Drama, Fantastika
Metai: 2007

Režisierius: Francis Lawrence
Vaidina: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield ...

Apie filmą: Dirbtinai sukurtas negailestingas virusas išplito visoje planetoje, sunaikindamas viską. Jis neišgydomas ir nesulaikomas...

Viruso nepajėgė sustabdyti net garsus mokslininkas Robertas Nevilis (Willas Smithas), nepaaiškinamomis aplinkybėmis vienintelis likęs neužkrėstas. Jis – ko gera, yra paskutinis žmogus Žemėje.

Klajodamas tarp Niujorko griuvėsių jis ieško kitų išlikusių. Pasirodo, Robertas Nevilis nėra vienintelis gyvenojas planetoje, tik nuo to jam ne geriau. Kiti išgyvenusieji virto siaubingais kraugeriais mutantais ir stebi kiekvieną Nevilo žingsnį. Vampyrai laukia, kol mokslininkas padarys lemtingą klaidą - kad galėtų jį sunaikinti.

Robertas supranta, kad žmonijos ateitis – jo rankose, todėl atkakliai bando virusą įveikti, imuninei sistemai panaudodamas savo kraują. Tik nelengva vienam atlaikyti griūvantį pasaulį: naktį vienišam grumtis dėl savo gyvybės, o dieną ieškoti paslaptingo viruso šaknų.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, 1 677 Kbps (0.320 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)

Filmo pristatymas:

Youtube

Panašūs torentai
Filmai LT Tarzanas: džiunglių legenda / The Legend of Tarzan (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama 1.45 GB 1 | 0
Filmai LT Kumščio legenda: Čen Keno sugrįžimas / Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2010) [BDRip] Veiksmo, Nuotykiai 2.39 GB 1 | 0
Filmai LT Tikroji legenda / True Legend (2010) [BDRip] Veiksmo, Drama, Istorinis 2.73 GB 1 | 0
Filmai LT Rikis Bobis: Greičiausio kvailio legenda / Talladega Nights The Ballad of Ricky Bobby (2006) [BRRip] Veiksmo, Komedija, Sportas 1.49 GB 0 | 0
Filmai LT Hju Glaso legenda / The Revenant [Open Matte] (2015) [BRRip] Nuotykių, Drama, Trileris, Vesternas Nemokamas 3.88 GB 0 | 0
Filmai LT Karalius Artūras Kalavijo legenda / King Arthur: Legend of the Sword (2017) [BRRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama 2.44 GB 0 | 0
Filmai LT Klajoklis Kenšinas 3: Legenda Baigiasi / Rurouni Kenshin: The Legend Ends (2014) [BRRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama 2.17 GB 0 | 0
Filmai LT Karalius Artūras Kalavijo legenda / King Arthur: Legend of the Sword (2017) [HDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama 1.64 GB 0 | 0
Filmai LT Karalius Artūras Kalavijo legenda / King Arthur: Legend of the Sword (2017) [HDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama 2.98 GB 2 | 0
Filmai LT Tarzanas: Džiunglių legenda / The Legend of Tarzan (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama 2.18 GB 0 | 0
Filmai LT TARZANAS: džiunglių legenda / The Legend of Tarzan (2016) [WEBRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama 2.90 GB 2 | 0
Filmai LT Hju Glaso legenda / The Revenant (2015) [BDRip] Nuotykių, Drama, Trileris 2.18 GB 0 | 0
Filmai LT Legenda / Legend (2015) [BRRip] Biografinis, Kriminalinis, Drama 2.18 GB 0 | 0
Filmai LT Žinių vedėjas 2: legenda tęsiasi / Anchorman 2: The Legend Continues (2013) [BRRip] Komedija 2.18 GB 0 | 0
Žaidimai PC Injustice 2: Legendary Edition [Update 11 + DLCs] (2017) Arcade, Fighting, Side, 3D Nemokamas 41.38 GB 0 | 0
Filmai HD Legenda / Legend (2015) [1080p BluRay] Biografinis, Kriminalinis, Drama Nemokamas 8.96 GB 0 | 0
Animacija LT Angelo legenda / Legend of Angel (1996) [MP4] Animacinis 141.42 MB 1 | 0
Filmai RU Legenda apie Kolovrata / Легенда о Коловрате (2017) [WEBDLRip] история, боевик, фэнтези 746.73 MB 0 | 0
Muzika LT Legenda Ir Paulius Stalionis / Sveika Grazuole / 1995 / MP3 / POP 38.22 MB 0 | 0
Filmai HD Karalius Artūras Kalavijo legenda / King Arthur: Legend of the Sword (2017) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Drama Nemokamas 9.58 GB 0 | 0
3D TARZANAS: džiunglių legenda / The Legend of Tarzan (2016) [BluRay 1080p LT] Veiksmo, Nuotykių, Drama Nemokamas 11.97 GB 0 | 0
Animacija LT Burbuliai. Legenda apie auksinį drakoną / Смешарики Легенда о золотом драконе / Kikoriki. Legend of the Golden Dragon (2016) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija Nemokamas 1.45 GB 1 | 0
Animacija LT Smurfai. Smurfyno legenda / The Smurfs: The Legend of Smurfy Hollow (2013) [WEB-DL] Animacinis, Trumpametražis filmas 350.25 MB 0 | 0

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų