Torentas "Aš Myliu Huckabees / I Heart Huckabees (2004) [WEB-DL] Komedija" :: PiratuSala.lt

Aš Myliu Huckabees Originalus pavadinimas: I Heart Huckabees Žanras: Komedija Metai: 2004 Režisierius: David O. Russell Vaidina: Jason Schwartzman, Isabelle Huppert, Dustin Hoffman, Lily Tomlin ... Apie filmą: Kokia gyvenimo prasmė? Kokią reikšmę turi patys paprasčiausi ir tarpusavyje nesusiję įvykiai? Kas įtakoja kiekvieno žmogaus likimą? Jeigu jums bent kažkiek rūpi atsakymai į šiuos tai į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Aš Myliu Huckabees / I Heart Huckabees (2004) [WEB-DL] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Aš Myliu Huckabees


Originalus pavadinimas: I Heart Huckabees
Žanras: Komedija
Metai: 2004

Režisierius: David O. Russell
Vaidina: Jason Schwartzman, Isabelle Huppert, Dustin Hoffman, Lily Tomlin ...

Apie filmą: Kokia gyvenimo prasmė? Kokią reikšmę turi patys paprasčiausi ir tarpusavyje nesusiję įvykiai? Kas įtakoja kiekvieno žmogaus likimą?

Jeigu jums bent kažkiek rūpi atsakymai į šiuos klausimus, tai galite save laikyti geriausiais gamtosaugininko Alberto draugais ir bendraminčiais. Albertas pasiutusiai pergyvena dėl mažiausio gamtos lopinėlio, stengiasi išsaugoti kiekvieną akmenį ir sodina medelius tiesiog prekybos centro stovėjimo aikštelėje.

Jaunasis gamtosaugininkas pasirašo pelningą sutartį su stambiu prekybos tinklu "Huckabees", kad galėtų įgyvendinti savo keistas idėjas. Tačiau "Huckabees" interesams atstovaujantis vadybininkas Bradas Strandas yra sumanęs slaptą planą pasinaudoti Albertu ir užleistame pelkyne pastatyti naują prekybos centrą. Šis aukštesnių pareigų siekiantis karjeristas dėl asmeninė gėrovės gali išduoti net patį geriausią draugą ar mylimą merginą.

Brado mylimoji sugyventinė Daun yra prekybos tinklo "Huckabees" reklaminis veidas ir filmuojasi klipuose, nors dėl kažkokių nežinomų priežasčių visus tekstus įgarsina kita aktorė. Ji velniškai trokšta sukurti šeimą ir kuo greičiau susilaukti vaikų, bet savanaudis Bradas nekreipia dėmesio į tokius planus, nes jam visai neatrodo, kad pasaulyje katastrofiškai mažėja gyventojų skaičius.

Vien tik dviračiu važinėjantis Albertas vis dažniau sutinka nepažįstamą, aukštą, jauną juodaodį vyruką. Jaunuoliui atrodo, kad visa tai turi kažkokią prasmę, todėl jis kreipiasi pagalbos į egzistencinių detektyvų kontorą. Sutuoktiniai Bernardas ir Vivjen akimirksniu imasi darbo ir pradeda sekti kiekvieną Alberto žingsnį.

Tuo tarpu Albertas netikėtai susidraugauja su gaisrininku Tomiu, kuris tampa savotišku jo sielos broliu. Tomis rūpinasi gamtos užterštumu, nekenčia benzino ir į kiekvieną iškvietimą važiuoja tik su dviračiu.

Visažiniai detektyvai Bernardas ir Vivjen savo ruožtu vis labiau nerimauja dėl Los Andžele pasirodžiusios konkurentės Ketrin Vauban, kuri pasižymi ypač pesimistiniu požiūriu į gyvenimą, bei rašo populiarumo nestokojančias knygas.

Režisieriaus Davido O.Russelo naujausias filmas jus prajuokins, sujaudins, nustebins ir privers galvoti. Jame išgirsite daugybę filosofinių minčių ir nihilistinių citatų, pajusite ryškių nukrypimų į budizmą ir rašytojo J.D.Salingerio kūrybą, pamatysite daugybę garsių aktorių jiems visiškai neįprastuose vaidmenyse ir galėsite įvertinti ypač originalią Dustino Hoffmano šukuoseną…

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas

Kokybė: WEB-DL
Video: AVC, 1024x432 (2.35:1), 23.976 fps, 2 621 Kbps (0.247 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: A_OPUS, 48.0 KHz, 6 ch (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų