Torentas "Ašmenys 2 / Blade II (2002) [BDRip] Veiksmo, Siaubo, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Ašmenys 2 Originalus pavadinimas: Blade II Žanras: Veiksmo, Siaubo, Mokslinis Metai: 2002 Režisierius: Guillermo del Toro Vaidina: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman, Leonor Varela ... Apie filmą: Kraugerių vampyrų medžiotojas pusiau žmogus pusiau vampyras Bleidas išsiaiškina apie naują kraujo virusą, kuris paverčia visus žmones ir vampyrus į baisius monstrus, kuriems vadovauja į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ašmenys 2 / Blade II (2002) [BDRip] Veiksmo, Siaubo, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ašmenys 2


Originalus pavadinimas: Blade II
Žanras: Veiksmo, Siaubo, Mokslinis
Metai: 2002

Režisierius: Guillermo del Toro
Vaidina: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman, Leonor Varela ...

Apie filmą: Kraugerių vampyrų medžiotojas pusiau žmogus pusiau vampyras Bleidas išsiaiškina apie naują kraujo virusą, kuris paverčia visus žmones ir vampyrus į baisius monstrus, kuriems vadovauja nemirtingas ir nenugalimas Nomakas.

Jis yra subūręs grupuotę, kurios nariai yra pasivadinę Pjovėjais ir sugeba siurbti aukos kraują ne tik suleisdami aštrius dantis į kaklą, bet ir pasinaudodami ant rankų delnų esančiais čiulptuvais.

Drąsusis Bleidas ryžtasi dar kartą išgelbėti pasaulį nuo pražūties ir sustabdyti vampyrus mutantus, kurių pajėgos kiekvieną dieną didėja vis naujesniais monstrais. Todėl pasipriešinti vienas jis neturi galimybių, todėl sudaro sandėrį su amžinaisiais savo priešais vampyrais, kuriuos valdo naujasis karys Reinhar.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - (Orginalas) + Rusų (Dubliuotas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC (H264) 1024x576 23.976fps,1 385 Kbps
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps [A: Lietuviu Prof. [lit]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384kbps [A: Anglu [eng]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps [A: Rusu Dubliuotas [rus]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų