Torentas "Aukštuomenės klubas / Café Society (2016) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Aukštuomenės klubas Originalus pavadinimas: Café Society Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2016 Režisierius: Woody Allen Vaidina: Steve Carell, Sheryl Lee, Todd Weeks, Paul Schackman ... Apie filmą: Prabanga tviskančiame kino pasaulyje Filas (aktorius Steve‘as Carell‘as) jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Vienintelis šio žinomo, įtakingo ir gerbiamo Holivudo agento žodis gali iškelti ar...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Aukštuomenės klubas / Café Society (2016) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Aukštuomenės klubas


Originalus pavadinimas: Café Society
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2016

Režisierius: Woody Allen
Vaidina: Steve Carell, Sheryl Lee, Todd Weeks, Paul Schackman ...

Apie filmą: Prabanga tviskančiame kino pasaulyje Filas (aktorius Steve‘as Carell‘as) jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Vienintelis šio žinomo, įtakingo ir gerbiamo Holivudo agento žodis gali iškelti ar sugriauti karjeras, idėjas paversti rezultatu, o svajones – realybe. Paprašytas sesers, Filas imasi globoti iš Niujorko į Los Andželą atvykusį savo sūnėną Bobį (akt. Jesse Eisenberg‘as), trokštantį įsitvirtinti šioje svajonių kalvėje. Prie vaikino globos prisideda ir Filo sekretorė Vonė (akt. Kristen Stewart), naivų Holivudo šlovinimą jau senokai palikusi praeityje. Mergina greitai atšaldo ir Bobio susižavėjimą, parodydama vaikinui, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.

Protingas ir nuovokus jaunuolis mokosi greitai ir, nutaręs, kad geriau žvirblis saujoje, sugrįžta į Niujorką, kur imasi vadovauti savo mafijozui broliui priklausančiam klubui „Cafe Society“. Ar tai yra tas gyvenimas, kokio jis visada troško? Ar Holivudo bacila ir Los Andžele įgyta patirtis bei gyvenimiškos pamokos leis Bobiui atsikratyti vaikiško naivumo ir realybę pamatyti tokią, kokia ji yra?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 703 Kbps : 1 040 x 520 : 23.976 fps
Audio: LT: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: EN: AAC : ~244kbps : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų