Torentas "Baltųjų rūmų šturmas / White House Down (2013) [BDRip] Veiksmo, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Baltųjų rūmų šturmas Originalus pavadinimas: White House Down Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris Metai: 2013 Režisierius: Roland Emmerich Vaidina: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke ... Apie filmą: Jaunas ir ambicingas Kapitolijaus policininkas Džonas Keilas (Channing Tatum) svajoja patekti į prezidento Džeimso Sojerio (Jamie Foxx) apsaugos tarnybą. Kasdien sunkiai ir,...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Baltųjų rūmų šturmas / White House Down (2013) [BDRip] Veiksmo, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Baltųjų rūmų šturmas


Originalus pavadinimas: White House Down
Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris
Metai: 2013

Režisierius: Roland Emmerich
Vaidina: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke ...

Apie filmą: Jaunas ir ambicingas Kapitolijaus policininkas Džonas Keilas (Channing Tatum) svajoja patekti į prezidento Džeimso Sojerio (Jamie Foxx) apsaugos tarnybą. Kasdien sunkiai dirba, stengiasi ir, atėjus progai, pateikia savo kandidatūrą. Deja, sprendimas neigiamas. Nusivylęs, tačiau nenorėdamas pranešti blogų naujienų savo dukrelei Emilei, Džonas ją pasiima į specialią ekskursiją po Baltuosius Rūmus.

Likimo ironija - būtent šios ekskursijos metu Baltuosius Rūmus šturmuoja sunkiai ginkluoti slaptos sukarintos organizacijos nariai. Padedant netikėtumo efektui, užpuolikai nukauna arba neutralizuoja specialiųjų tarnybų karius ir pagrindiniame Amerikos pastate įsivyrauja chaosas. Valdžios vyrai gelbsti savo kailį, o prezidentas prieš grėsmę paliekamas vienui vienas.

Džonas nebegalvoja nei apie savo svajonę, nei apie pasitaikiusią progą. Jis suvokia, kokia grėsmė pakibusi virš Amerikos ir supranta, kad privalo kažką daryti. Visų pirma - apsaugoti savo mažąją dukrelę, o tuo pačiu - apginti prezidentą ir išgelbėti šalį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis -Inga Valinskienė, Eidvydas Stankevičius, "LNK") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 911 Kbps : 1 120 X 468 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų