Torentas "Batsiuvys / The Cobbler (2014) [WEBDL] Komedija, Drama, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Batsiuvys Originalus pavadinimas: The Cobbler Žanras: Komedija, Drama, Fantastinis Metai: 2014 Režisierius: Thomas McCarthy Vaidina: Adam Sandler, Dan Stevens, Steve Buscemi, Ellen Barkin ... Apie filmą: Adamo Sandlerio vaidinamas Maksas Simkinas yra ketvirtos kartos batsiuvys, turintis dirbtuvę niekuo neišsiskiriančiame Niujorko rajone. Pats Maksas taip pat yra niekuo neišsiskiriantis – jis...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Batsiuvys / The Cobbler (2014) [WEBDL] Komedija, Drama, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Batsiuvys


Originalus pavadinimas: The Cobbler
Žanras: Komedija, Drama, Fantastinis
Metai: 2014

Režisierius: Thomas McCarthy
Vaidina: Adam Sandler, Dan Stevens, Steve Buscemi, Ellen Barkin ...

Apie filmą: Adamo Sandlerio vaidinamas Maksas Simkinas yra ketvirtos kartos batsiuvys, turintis dirbtuvę niekuo neišsiskiriančiame Niujorko rajone. Pats Maksas taip pat yra niekuo neišsiskiriantis vyrukas – perkopęs keturiasdešimtmetį, jis vis dar nėra sukūręs šeimos, gyvena su paskutines dienas skaičiuojančia motina ir svajoja apie magiškai pasikeičiantį savo likimą.

Vieną dieną taip ir nutinka. Sugedus pagrindiniam darbo įrankiui, Maksas iš sandėlio glūdumos išsitraukia proseneliui priklausiusią siuvimo mašiną. Netrukus paaiškėja, kad šiuo aparatu sutaisyti klientų batai įgyja magiškų galių: jais apsiavęs, Maksas tiesiogine to žodžio prasme pavirsta konkrečių batų savininku. Pabandęs gyventi kitų žmonių gyvenimus, Maksas galų gale suvokia, kad bet kuris iš mūsų esame vienintelis savo paties unikalaus gyvenimo šeimininkas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: WEBDL
Video: 1024x550 pixels, 23.976 fps, 2 608 Kbps
Audio: 48 kHz, AC3 Lossy, 384 Kbps, 6 channels
Audio: 48 kHz, AC3 Lossy, 384 Kbps, 6 channels


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų