Torentas "Bėdos kurorte / Snatched (2017) [BDRip] Veiksmo, Komedija" :: PiratuSala.lt

Bėdos kurorte Originalus pavadinimas: Snatched Žanras: Veiksmo, Komedija Metai: 2017 Režisierius: Jonathan Levine Vaidina: Amy Schumer, Kim Caramele, Raven Goodwin, Katie Dippold ... Apie filmą: Jauna, drąsi mergina Emily Middleton prarado darbą. Reikalai žymiai pablogėjo, kai ją netikėtai paliko vaikinas Michael. Jai teliko du negrąžinami lėktuvo bilietai į Ekvadorą. Mergina nusprendė su Ši...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bėdos kurorte / Snatched (2017) [BDRip] Veiksmo, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bėdos kurorte


Originalus pavadinimas: Snatched
Žanras: Veiksmo, Komedija
Metai: 2017

Režisierius: Jonathan Levine
Vaidina: Amy Schumer, Kim Caramele, Raven Goodwin, Katie Dippold ...

Apie filmą: Jauna, drąsi mergina Emily Middleton prarado darbą. Reikalai žymiai pablogėjo, kai ją netikėtai paliko vaikinas Michael. Jai teliko du negrąžinami lėktuvo bilietai į Ekvadorą. Mergina nusprendė su savimi pasiimti mamą Lindą, kuri įspūdingu nuotykiu laikė molio lipdymo pamokas.
Ši nederanti pora atvyko į rojų ir netrukus įsijungė Lindos globėjiškasis instinktas. Emily neatsispyrė be galo patraukliam James, kuris nusivedė jas į tolimą ekspediciją, tačiau žygis baigėsi netikėtai – juos visus pagrobė prekiautojai žmonėmis. Bandydamos pabėgti nuo medžiotojų, kaip diena ir naktis skirtingos mama su dukra susidūrė su džiunglių pavojais.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas

Kokybė: BDRip
Video: Lietuvių, 48 kHz, AC3, 6 ch, 384 Kbps, Regina Jokubauskaitė, SDI,
Audio: Anglų, 48 kHz, AC3, 6 ch, 384 Kbps, Originalas,


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųkileris98 0
KomentarasParašė 2018-03-06 18:44
Naujokas


Naudinga: 0

Per didelis IMDB 4.4
 
lipotapas
KomentarasParašė 2018-03-13 17:10Naudinga: 0

kileris98 nebesvaik gal. Filmas tikrai geras, mano IMDB 8.4