Torentas "Bėgantis labirintu: išbandymai ugnimi / Maze Runner: The Scorch Trials (2015) [BDRip] Veiksmo, Mokslinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Bėgantis labirintu: išbandymai ugnimi Originalus pavadinimas: Maze Runner: The Scorch Trials Žanras: Veiksmo, Mokslinis, Trileris Metai: 2015 Režisierius: Wes Ball Vaidina: Dylan O'Brien, Ki Hong Lee, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster ... Apie filmą: Pirmojoje dalyje, mokslininkai painiuose labirintuose it laboratorines žiurkes įkalino kruopščiai atrinktus jaunuolius ir stebėdami jų ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bėgantis labirintu: išbandymai ugnimi / Maze Runner: The Scorch Trials (2015) [BDRip] Veiksmo, Mokslinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bėgantis labirintu: išbandymai ugnimi


Originalus pavadinimas: Maze Runner: The Scorch Trials
Žanras: Veiksmo, Mokslinis, Trileris
Metai: 2015

Režisierius: Wes Ball
Vaidina: Dylan O'Brien, Ki Hong Lee, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster ...

Apie filmą: Pirmojoje dalyje, mokslininkai painiuose labirintuose it laboratorines žiurkes įkalino kruopščiai atrinktus jaunuolius ir stebėdami jų elgseną bei reakcijas, nagrinėjo intelektą, sumanumą, gebėjimą išgyventi ekstremaliomis sąlygomis ir kitas savybes.

Jaunasis Tomas su likimo draugais patekęs į paslaptingą labirintą ir kasdien matęs, kaip žūsta jo naujieji pažįstamai – išgyveno. Jis manė jau ištrūkęs iš daugeliui mirtinais spąstais tapusio labirinto, tačiau vieną dieną paaiškėja, kad tiesa yra visai kitokia.

Išgyvenusieji eksperimento dalyviai – vis dar labirinte. Tik šįkart – dar sudėtingesniame ir pavojingesniame. Tomo ir kitų laboratorinėmis žiurkėmis tapusių jaunuolių laukia dar didesnis iššūkis: išaiškinti, ko siekia su jų likimais žaidžianti WCKD organizacija ir išgyventi liepsnojančia dykviete tapusiame naujajame pasaulyje.

Ar jų spąstais tapęs žiaurus labirintas turi išėjimą, o gal jie visi pasmerkti alinančiai žūčiai?

Kaip ir pirmoji dalis, šis filmas sukurtas pagal populiarų amerikiečių rašytojo Jameso Dashnerio to paties pavadinimo nuotykių romaną. Klaidžiais labirintais žiūrovus vedžiojęs režisierius Wesas Ballas antrą sykį ėmėsi intriguojančios istorijos ir į komandą pasikvietęs žiūrovams jau pažįstamus aktorius Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee ir Patricia Clarkson sukūrė dar įdomesnę intrigą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN (Orginalas)

Kokybė: BDRip
Video: 1104x460 pixels, AVC, 23.976 fps, 1 909 Kbps
Audio: 48.0 KHz, AAC, 6 channels, ~240kbps - LT
Audio: 48.0 KHz, AAC, 6 channels, ~224kbps - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintiszero27
KomentarasParašė 2016-02-08 09:46Naudinga: 0

pirma dalis jau buvo gera neabejoju sita dalis bus neprastesne.super filmas :-)