Torentas "Bėgantis labirintu / The Maze Runner (2014) [BDRip] Veiksmo, Kovinis, Mistinis, Mokslinis, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Bėgantis labirintu Originalus pavadinimas: The Maze Runner Žanras: Veiksmo, Kovinis, Mistinis, Mokslinis, Fantastinis Metai: 2014 Režisierius: Wes Ball Vaidina: Dylan O'Brien, Aml Ameen, Ki Hong Lee, Blake Cooper, Thomas BrodieSangster, Will Poulter, Dexter Darden, Kaya Scodelario, Chris Sheffield, Joe Adler, Alexander Flores, Jacob Latimore, Randall D Cunningham, Patricia Clarkson, Don ... ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bėgantis labirintu / The Maze Runner (2014) [BDRip] Veiksmo, Kovinis, Mistinis, Mokslinis, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bėgantis labirintu


Originalus pavadinimas: The Maze Runner
Žanras: Veiksmo, Kovinis, Mistinis, Mokslinis, Fantastinis
Metai: 2014

Režisierius: Wes Ball
Vaidina: Dylan O'Brien, Aml Ameen, Ki Hong Lee, Blake Cooper, Thomas BrodieSangster, Will Poulter, Dexter Darden, Kaya Scodelario, Chris Sheffield, Joe Adler, Alexander Flores, Jacob Latimore, Randall D Cunningham, Patricia Clarkson, Don McManus ... Žanras: Veiksmo (Kovinis) / Mistinis / Mokslinis fantastinis

Apie filmą: Esate matę, kaip mokslininkai painiuose labirintuose įkalina laboratorines žiurkes ir stebėdami jų reakcijas, nagrinėja intelektą, sumanumą ir kitas savybes? Ateityje tyrinėtojai į labirintus uždarys žmones.

Būtent toks šiurpus scenarijus atskleidžiamas įtempto siužeto mistiniame trileryje su mokslinės fantastikos elementais – „Bėgantis labirintu“. Tai istorija apie pasaulį, išgyvenusi Apokalipsę, kuriame grupė išlikusių ieško išėjimo iš klaidaus labirinto. 


Jaunuolis Tomas pabunda požemyje ir neatsimena nieko, tik savo vardą. Netrukus jis patenka į neįprastą savo likimo draugų bendruomenę, kurioje vien jauni vaikinai – praradę atmintį ir... įkalinti painiame labirinte. Kiekvieną mėnesį jų gretas papildo po vieną naujoką.

Labirinte įkalintų vaikinų tikslas vienas – išgyventi. Rasti išėjimą ir pabėgti. Susipažinęs su labirinto senbuviais Tomas sužino, kad tarp jų yra ir tokių, kurie išėjimo ieško jau antrus metus. Ar kam nors yra pavykę ištrūkti? Kas juos uždarė į šį labirintą ir kokiu tikslu?

Klausimai painūs, kaip ir pats labirintas, o vienintelis būdas sužinoti atsakymus – įveikti labirintą.

Thomas wakes up in an elevator, remembering nothing but his own name. He emerges into a world of about 60 teen boys who have learned to survive in a completely enclosed environment, subsisting on their own agriculture and supplies. A new boy arrives every 30 days. The original group has been in "The Glade" for three years, trying to find a way to escape through the Maze that surrounds their living space. They have begun to give up hope. Then a comatose girl arrives with a strange note, and their world begins to change. There are some great, fast-paced action scenes, particularly those involving the nightmarish Grievers who plague the boys.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 1008x420 (2.40:1), 23.976 fps, 1 387 Kbps (0.137 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~228 Kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~220 Kbps
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~228 Kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~220 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų