Torentas "Bėgantis skustuvo ašmenimis / Blade Runner [Final cut] (1982) [BRRip] Fantastinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Bėgantis skustuvo ašmenimis Originalus pavadinimas: Blade Runner Žanras: Fantastinis, Trileris Metai: 1982 Režisierius: Ridley Scott Vaidina: Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young, Edward James Olmos, M. Emmet Walsh, Daryl Hannah, William Sanderson, Brion James, Joe Turkel, Joanna Cassidy Apie filmą: Bėgantis skustuvo ašmenimis – režisieriaus Ridlio Skoto (Ridley Scott) mokslinės / filmas,...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bėgantis skustuvo ašmenimis / Blade Runner [Final cut] (1982) [BRRip] Fantastinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bėgantis skustuvo ašmenimis


Originalus pavadinimas: Blade Runner
Žanras: Fantastinis, Trileris
Metai: 1982

Režisierius: Ridley Scott
Vaidina: Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young, Edward James Olmos, M. Emmet Walsh, Daryl Hannah, William Sanderson, Brion James, Joe Turkel, Joanna Cassidy

Apie filmą: Bėgantis skustuvo ašmenimis – režisieriaus Ridlio Skoto (Ridley Scott) mokslinės fantastikos / kiberpanko filmas, lietuviškai dar vadinamas „Likvidatoriumi“, tačiau dažniausiai žinomas originaliu anglišku pavadinimu Blade Runner.

Filmo, kurio premjera įvyko 1982 m. birželio 27 d., veiksmas vyksta 2019 m. lapkritį tamsiame niūriame distopiškame Los Andžele. Scenarijus, kurio autoriai Hampton Fancher ir David Peoples, pagrįstas Filipo Diko (Philip K. Dick) romanu „Ar androidai sapnuoja elektrines avis?“. Filmo garso takelį sukūrė Vangelis.

Pagrindinį veikėją Dekardą vaidina Harisonas Fordas. Filme vaizduojamos ateityje dirbtinai sukurtos protingos būtybės – androidai, vadinami replikantais. Jie dirba pavojingus darbus Žemės kosmoso kolonijose. Tyrell Corporation gaminamų replikantų paskutinė karta „Nexus-6“ atrodo visiškai taip kaip ir žmonės, yra fiziškai stipresni ir greitesni, tačiau neturi empatijos sugebėjimų bei emocijų. Replikantai po maišto Žemėje atsiduria už įstatymų ribų. Už jų išgaudymą Žemėje atsakingi specialūs policijos padaliniai Blade Runners („likvidatoriai“). Šie padaliniai turi sunaikinti išlikusius replikantus.

Ypatingai brutaliai ir klastingai replikantų grupei esančiai Los Andžele sugauti pašaukiamas Dekardas.

Iš pradžių filmas kritikų sutiktas santūriai, o Šiaurės Amerikos žiūrovai nelabai buvo juo susižavėję, nors filmas turėjo pasisekimą Europoje. Nepaisant to, kad nepavyko iškart parduoti daug bilietų į šį filmą, jis greitai įgijo daug fanų ir tapo klasikiniu kultiniu filmu. Per kelerius vėlesnius metus filmas išpopuliarėjo video nuomoje ir tapo kultiniu filmu.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - LvB) + EN (Originalas)

Kokybė: BRRip
Trukmė: 01:57:37
Video: AVC, 960x400 (2.40:1), 23.976 fps, 1 625 Kbps (0.177 bit/pixel)
Audio: #1: AAC LC, 48.0 KHz, ~ 220 Kbps, 6 ch (Lithuanian)
Audio: #2: AAC LC, 48.0 KHz, ~ 220 Kbps, 6 ch (English)
Subtitrai: Lietuvių (LvB)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųsweikinu
KomentarasParašė 2017-09-17 07:42Naudinga: 0

klasika.... :thumbsup:
 
flesas
KomentarasParašė 2017-12-11 17:38Naudinga: 0

filmas pieva net nesupratau ka žiūrėjau :lol:
antra dalis gal bus lengviau suprantama