Torentas "Bėgimas naktį / Midnight Run (1988) [BRRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Bėgimas naktį Originalus pavadinimas: Midnight Run Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 1988 Režisierius: Martin Brest Vaidina: Robert De Niro, Charles Grodin, Yaphet Kotto, John Ashton ... Apie filmą: Robertas De Niro šioje komedijoje - pasamdytas nusikaltėlių medžiotojas, apsiėmęs suimti be galo suktą buhalterį, kurį vaidina ne mažesnė įžymybė Charlesas Grodinas. Sučiupti ir iš į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bėgimas naktį / Midnight Run (1988) [BRRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bėgimas naktį


Originalus pavadinimas: Midnight Run
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 1988

Režisierius: Martin Brest
Vaidina: Robert De Niro, Charles Grodin, Yaphet Kotto, John Ashton ...

Apie filmą: Robertas De Niro šioje komedijoje - pasamdytas nusikaltėlių medžiotojas, apsiėmęs suimti be galo suktą buhalterį, kurį vaidina ne mažesnė įžymybė Charlesas Grodinas.

Sučiupti ir pargabenti sukčių iš Niujorko į Los Andželą gal būtų buvę ne per sunkiausia, jeigu nebūtų pasvilinus padų šaunioji trijulė: konkurentas, FTB ir mafija.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius, "TV3") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BRRip
Video: AVC 1024 x 550 (1.862) at 23.976 fps
Audio: AAC at 384 kb/s 6 kanalai, 48,0 KHz Lt
Audio: AAC at 384 kb/s 6 kanalai, 48,0 KHz En


Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų