Torentas "Bet kas kitas / Anything Else (2003) [BDRip] Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Bet kas kitas Originalus pavadinimas: Anything Else Žanras: Komedija, Romantinis Metai: 2003 Režisierius: Woody Allen Vaidina: Woody Allen, Jason Biggs, Fisher Stevens, Anthony Arkin ... Apie filmą: Puikus realistiškas filmas apie lojalų visiems, bijantį vienatvės ir nesugebantį pasakyti NE rašytoją, jį išklausantį ir turintį patarimų visiems gyvenimo atvejams kolegą, toli siekiančius planus...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bet kas kitas / Anything Else (2003) [BDRip] Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Bet kas kitas


Originalus pavadinimas: Anything Else
Žanras: Komedija, Romantinis
Metai: 2003

Režisierius: Woody Allen
Vaidina: Woody Allen, Jason Biggs, Fisher Stevens, Anthony Arkin ...

Apie filmą: Puikus realistiškas filmas apie lojalų visiems, bijantį vienatvės ir nesugebantį pasakyti NE rašytoją, jį išklausantį ir turintį patarimų visiems gyvenimo atvejams kolegą, toli siekiančius planus puoselėjantį ir nesugebantį išgirsti NE rašytojo agentą, seksualią neištikimą rašytojo laikiną aistrą ir dvi didžiules gorilas, jėga demonstruojančias savo pranašumą.

“Amerikietiško pyrago” žvaigždė Džeisonas Bigsas šiame ekstravagantiškojo režisieriaus Vudžio Aleno filme vaidina jauną rašytoją. Jis beprotiškai myli savo merginą Amandą (akt. Kristina Riči). Džeris net paliko savo merginą, kad tik galėtų būti su keistuole Amanda. Tačiau netikėtai gražuolė tamsiaplaukė pareiškia nebegalinti su Džeriu mylėtis. Vyresnis Džerio draugas rašytojas apipila jį įvairiausiais patarimais ir dėsto savo požiūrį ne tik į meilę, merginas, bet apskritai – į visą gyvenimą. Ar padės jo patarimai susigrąžinti merginą?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas) / Rusų

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 2 418 Kbps : 1 088x612 : 16:9 : 24.000 fps
Audio: LT - AAC : ~144kbps : 2 channels 48.0 KHz
Audio: EN - AAC : ~112kbps : 1 channels 48.0 KHz
Audio: RU - AAC : ~112kbps : 2 channels 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų