Torentas "Bijok jo vardo / The Bye Bye Man (2017) [BDRip] Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Bijok jo vardo Originalus pavadinimas: The Bye Bye Man Žanras: Siaubo, Trileris Metai: 2017 Režisierius: Stacy Title Vaidina: Douglas Smith, Lucien Laviscount, Cressida Bonas, Doug Jones ... Apie filmą: Trys koledžo studentai, ieškodami pramogų, apsigyvena nuošaliame sename name. Mėgaudamiesi būsimu nuotykiu, jie net neįtaria, kad savo buvimu pažadino paslaptingą senovinę būtybę, atsakingą –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Bijok jo vardo / The Bye Bye Man (2017) [BDRip] Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Bijok jo vardo

Originalus pavadinimas: The Bye Bye Man
Žanras: Siaubo, Trileris
Metai: 2017

Režisierius: Stacy Title
Vaidina: Douglas Smith, Lucien Laviscount, Cressida Bonas, Doug Jones ...

Apie filmą: Trys koledžo studentai, ieškodami pramogų, apsigyvena nuošaliame sename name. Mėgaudamiesi būsimu nuotykiu, jie net neįtaria, kad savo buvimu pažadino paslaptingą senovinę būtybę, atsakingą už visą pasaulio blogį. Būtybė, kuriai su ja anksčiau susidūrę žmonės davė mistinį pavadinimą – „Bye Bye Man“, nes jos tikrojo vardo niekas nežino.

Šalia jos atsidūrusiems žmonėms yra vienintelė viltis: nekalbėti ir net negalvoti apie paslaptingąją jėgą. Nes priešingu atveju blogio įsikūnijimas užvaldo jį pažadinusių žmonių sąmonę ir priverčia daryti siaubingus nusikaltimus. Pajutusi būtybės jėgą, trijulė suvokia, kad privalo bet kokia kaina neleisti blogiui ištrūkti apleisto namo.

Dabar tik nuo kiekvieno iš jų priklauso ir likusių dviejų draugų, ir visos žmonijos likimas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas
Subtitrai: Anglų
Kokybė: BDRip

Video
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 10 frames
Nominal bit rate : 1 770 Kbps
Width : 1 024 pixels