Torentas "Blogos mamos / Bad Moms (2016) [BDRip 1080p] Komedija" :: PiratuSala.lt

Blogos mamos Originalus pavadinimas: Bad Moms Žanras: Komedija Metai: 2016 Režisierius: Jon Lucas, Scott Moore Vaidina: Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate ... Apie filmą: Eimės Mičel (aktorė Mila Kunis) gyvenime šeima yra pirmoje vietoje. Taip pat ir antroje bei trečioje. Šeimai moteris pasiruošusi atiduoti visą save ir per kasdienybę bėga netausodama jėgų. Deja, – –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Blogos mamos / Bad Moms (2016) [BDRip 1080p] Komedija Sidabrinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Blogos mamos


Originalus pavadinimas: Bad Moms
Žanras: Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Jon Lucas, Scott Moore
Vaidina: Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate ...

Apie filmą: Eimės Mičel (aktorė Mila Kunis) gyvenime šeima yra pirmoje vietoje. Taip pat ir antroje bei trečioje. Šeimai moteris pasiruošusi atiduoti visą save ir per kasdienybę bėga netausodama jėgų. Deja, šeima – du pernelyg savo amžiui subrendę vaikai ir, priešingai, niekaip nesuaugantis vyras – to nelabai vertina. Dar pridėkime viršininką – idiotą ir bus nesunku suprasti, kad Eimės kantrybės taurė tuoj persipildys.

Tai nutinka vieno tėvų susirinkimo metu, kuomet Tėvų ir Mokytojų Asociacijos vadovė, tobuloji Gvendolina (akt. Christina Applegate) savo absurdiškais pamokslais ir reikalavimais išveda Eimę iš kantrybės ir šioji pasako „stop“. Su dar dviem panašaus likimo draugėmis Kiki ir Karla (akt. Kristen Bell ir Kathryn Hahn) plaudama susikaupusią įtampą bare, Eimė nusprendžia, kad jos bandymai būti tobula mama yra baigti. Nuo šiol ji bus bloga mama ir pirmiausia rūpinsis savimi, kadangi vaikai jau gali patys pasirūpinti savimi.

Sužavėtos Eimės ryžtingumo ir naujojo plano patrauklumo, Kiki ir Karla entuziastingai pritaria savo bičiulei. Tuo tarpu tobulosios mamos, įsitikinę, kad Eimės planas nebuvo tik akimirkos silpnumas, nusprendžia bet kokia kaina atvesti tris paklydėles atgal į doros kelią. Tačiau naujo gyvenimo skonį pajutusi Eimė neketina lengvai pasiduoti. Galų gale, ji – ne bet kokia mama. Ji – Bloga Mama!

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 9 342 Kbps : 1 920 x : 800 : 23.976 fps
Audio: AC-3 : 448 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: DTS : 1 510 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųsiuntikas
KomentarasParašė 2016-11-15 22:07Naudinga: 0

8gb nemazai uzzima :D