Torentas "Blogų mamų kalėdos / A Bad Moms Christmas (2017) [BDRip] Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Blogų mamų kalėdos Originalus pavadinimas: A Bad Moms Christmas Žanras: Nuotykių, Komedija Metai: 2017 Režisierius: Jon Lucas, Scott Moore Vaidina: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christine Baranski ... Apie filmą: Eimė, Kiki ir Karla (aktorės Mila Kunis, Kristen Bell ir Kathryn Hahn) – nesibaigiančių įsipareigojimų, užduočių ir darbų nukamuotos mamos. Lygiai prieš metus joms trūko –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Blogų mamų kalėdos / A Bad Moms Christmas (2017) [BDRip] Nuotykių, Komedija Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Blogų mamų kalėdos


Originalus pavadinimas: A Bad Moms Christmas
Žanras: Nuotykių, Komedija
Metai: 2017

Režisierius: Jon Lucas, Scott Moore
Vaidina: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christine Baranski ...

Apie filmą: Eimė, Kiki ir Karla (aktorės Mila Kunis, Kristen Bell ir Kathryn Hahn) – nesibaigiančių įsipareigojimų, užduočių ir darbų nukamuotos mamos. Lygiai prieš metus joms trūko kantrybė ir draugės sukilo prieš grupę tobulų „supermamyčių“. Nes juk teisės kaip reikiant pasilinksminti niekas neatėmė ir tik nuo pačios mamos priklauso, ar ji vien tik rūpinsis šeima, ar kartais pasirūpins ir savimi.

Šįkart prieš drauges kaip naujas įsipareigojimų kalnas iškyla Kalėdos. Šventė, prieš kurią bet kurios mamos darbų apimtis patrigubėja. Maisto ruošimas, dovanų pirkimas, namų tvarkymas, rūpinimasis kalėdine atmosfera – viskas krenta ant gležnų mamų pečių. Nenuostabu, kad tai Eimei, Kiki ir Karlai vėl nurauna stogą ir jos ima maištauti prieš seniai susiklosčiusias tradicijas. Tačiau lyg tyčia, į svečius atvyksta ir reiklios jų pačių mamos.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus (Regina Jokubauskaitė,"SDI") + Anglų Originalus

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 558 Kbps : 1 056 x 440 : 23.976 fps
Audio: AAC : LC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Language : Lithuanian
Audio: AAC : LC : ~208kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų