Torentas "Bruno / Brüno (2009) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Bruno Originalus pavadinimas: Brüno Žanras: Komedija Metai: 2009 Režisierius: Larry Charles Vaidina: Sacha Baron Cohen, Gustaf Hammarsten, Clifford Bañagale, Chibundu Orukwowu ... Apie filmą: Ar pamenate nuotaikingąjį žurnalistą Boratą iš Kazachstano? Personažą, tarsi iš mėnulio nukritusį į eilinių amerikiečių gyvenimą? Žmogų, sujaukusį miesčionių ramybę ir privertusį suabejoti anksčiau - po...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bruno / Brüno (2009) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bruno


Originalus pavadinimas: Brüno
Žanras: Komedija
Metai: 2009

Režisierius: Larry Charles
Vaidina: Sacha Baron Cohen, Gustaf Hammarsten, Clifford Bañagale, Chibundu Orukwowu ...

Apie filmą: Ar pamenate nuotaikingąjį žurnalistą Boratą iš Kazachstano? Personažą, tarsi iš mėnulio nukritusį į eilinių amerikiečių gyvenimą? Žmogų, sujaukusį miesčionių ramybę ir privertusį suabejoti anksčiau nepajudinamomis tiesomis?
Pasitikite naują neprilygstamo komiko Sacha Baron Cohen personažą Brüno. Bruno tikslas - tapti antruoju garsiausiu Austrijos žmogumi po Hitlerio. Tik kitoje srityje, mat Bruno ne kvanktelėjęs politikas su diktatoriškais užmojais, o ambicingas mados pasaulio atstovas iš Austrijos.
Angliškas aprašymas:
Brüno is a gay Austrian fashion guru. He has his own fashion based television show, Funkyzeit, the most popular German-language show of its kind outside of Germany. After he disgraces himself in front of his Funkyzeit fan base, he is ruined in German speaking Europe. He decides that in his quest for worldwide fame, he will move to Los Angeles and reinvent himself. Accompanying him to the US is Lutz, his former assistant's assistant. Lutz is the only person left in his circle that still believes in Brüno's greatness. Brüno goes through one reinvention of himself after another, ultimately straying to areas far removed from his own self. Perhaps when Brüno finds an activity that he truly does love, he will also find that über-fame he so desperately desires.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «TV1000 Premium»+ Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 384 (1.85:1), 23.976 fps, 1775 kbps (0.268 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų