Torentas "Bufalo Kariai / Buffalo Soldiers (2001) [HDRip] Komedija, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Bufalo Kariai Originalus pavadinimas: Buffalo Soldiers Žanras: Komedija, Kriminalinis, Drama Metai: 2001 Režisierius: Gregor Jordan Vaidina: Joaquin Phoenix, Ed Harris, Scott Glenn, Anna Paquin ... Apie filmą: Eilinis Elvudas armijoje gyveno kaip dievas – atskiras kambarys, odiniai baldai, japoniškas televizorius, asmeninis automobilis. Savo gerbuvį jis kūrė pardavinėdamas armijos vertybes, ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bufalo Kariai / Buffalo Soldiers (2001) [HDRip] Komedija, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bufalo Kariai


Originalus pavadinimas: Buffalo Soldiers
Žanras: Komedija, Kriminalinis, Drama
Metai: 2001

Režisierius: Gregor Jordan
Vaidina: Joaquin Phoenix, Ed Harris, Scott Glenn, Anna Paquin ...

Apie filmą: Eilinis Elvudas armijoje gyveno kaip dievas – atskiras kambarys, odiniai baldai, japoniškas televizorius, asmeninis automobilis. Savo gerbuvį jis kūrė pardavinėdamas armijos materialias vertybes, nes vadovavo tiekimo skyriui.

Negana to, slaptam rūsy atidarė heroino gamybos laboratoriją. Jis visiems mokėjo įtikti: pulkininkas gyrė sumanų darbuotoją, pulkininko žmona džiaugėsi jaunu meilužiu, tarnybos draugams jis buvo naudingas kaip narkotikų dileris. Ir staiga prasidėjo problemos.

Vietnamo karo veteranas seržantas Li itin išradingai ėmė kovoti prieš Elvudą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: HDRip
Video: 0 : AVC at 2 546 Kbps Aspect : 1140 x 484 (2.355) at 25.000 fps
Audio: AC-3 at 384 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų