Torentas "Būk Kietas / Be Cool (2005) [BDRip] Komedija, Kriminalinis, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Būk Kietas Originalus pavadinimas: Be Cool Žanras: Komedija, Kriminalinis, Muzikinis Metai: 2005 Režisierius: F. Gary Gray Vaidina: John Travolta, Uma Thurman, Vince Vaughn, Cedric the Entertainer ... Apie filmą: Jis – Čilis Palmeris, žavus gangsteris, kuriam nusibodo “išmušinėti babkes” ar “užvertinėti” jo bosui neįtikusius vargetas. Čilis ryžosi įgyvendinti savo svajonę – tapti kino Tokį –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Būk Kietas / Be Cool (2005) [BDRip] Komedija, Kriminalinis, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Būk Kietas


Originalus pavadinimas: Be Cool
Žanras: Komedija, Kriminalinis, Muzikinis
Metai: 2005

Režisierius: F. Gary Gray
Vaidina: John Travolta, Uma Thurman, Vince Vaughn, Cedric the Entertainer ...

Apie filmą:
Jis – Čilis Palmeris, žavus gangsteris, kuriam nusibodo “išmušinėti babkes” ar “užvertinėti” jo bosui neįtikusius vargetas. Čilis ryžosi įgyvendinti savo svajonę – tapti kino prodiuseriu. Tokį jį pirmą kartą išvydome populiarioje komedijoje “Kontraktas su neūžauga”.
Dabar žaviausias ir stilingiausias Amerikos gangsteris – vėl ekranuose, kad sudrebintų muzikos industriją!
Holivudas jį nuvylė, todėl sužavėjęs seksualią nedidelės įrašų kompanijos savininkę, Čilis visa galva neria į naują ir viliojančią veiklos sritį. Popmuzikos verslo dėsniai – negailestingi, tačiau buvęs gangsteris čia jaučiasi it žuvis vandenyje.
Pasiryžus paversti žvaigžde jauną ir talentingą dainininkę, Čiliui tenka susidurti ne tik su jos bjauriu charakteriu, bet ir konkurentų pinklėmis, keistais garsenybių įpročiais, rusų gangsteriais, homoseksualiais asmens sargybiniais bei įtakingu gangsta-repo prodiuseriu.
Tačiau Palmeris – ne iš kelmo spirtas. Jis jau pasistengs, jog visada ir visur - nuo įrašų studijų ir prabangių muzikos magnatų kabinetų iki grandiozinių koncertų ir MTV apdovanojimų – viskas vyktų pagal jo planą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + "SDI

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H264)AVC, 960x400 *dzin*, 23.976fps, 2568 kb/s.
Audio: LT-Dolby AC3 48.0 kHz, 6ch, 448kbps.
Audio: EN-Dolby AC3 48.0 kHz, 6ch, 448kbps.
Audio: RU-Dolby AC3 48.0 kHz, 6ch, 448kbps.

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų