Torentas "Bumeris 2 / Бумер: Фильм второй (2006) [BDRip] Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Bumeris 2 Originalus pavadinimas: Бумер: Фильм второй Žanras: Kriminalinis, Drama Metai: 2006 Režisierius: Pyotr Buslov Vaidina: Vladimir Vdovichenkov, Andrei Merzlikin, Svetlana Ustinova, Nikolai Olyalin, Aleksandr Golubyov Apie filmą: Buvęs nusikaltėlis Kostianas, pravarde "Katinas", išeina iš kalėjimo anksčiau laiko, kad sėdęs už "bumerio" vairo, įvykdytų paskutinę kas...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bumeris 2 / Бумер: Фильм второй (2006) [BDRip] Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bumeris 2


Originalus pavadinimas: Бумер: Фильм второй
Žanras: Kriminalinis, Drama
Metai: 2006

Režisierius: Pyotr Buslov
Vaidina: Vladimir Vdovichenkov, Andrei Merzlikin, Svetlana Ustinova, Nikolai Olyalin, Aleksandr Golubyov

Apie filmą: Buvęs nusikaltėlis Kostianas, pravarde "Katinas", išeina iš kalėjimo anksčiau laiko, kad sėdęs už "bumerio" vairo, įvykdytų paskutinę užduotį savo gyvenime.

Klaidžiuose Rusijos nusikaltėliu keliuose niekada nežinai, kas tavęs laukia kitame posūkyje, o išvažiavęs gali ne tik kad nepasiekti tikslo, bet ir nerasti kelio atgal.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Ališauskas, "LNK") + RU (Originalas)

Kokybė: BDRip
Trukmė: 01:55:17
Video: AVC, 896x504 (16:9), 23.976 fps, 1 038 Kbps (0.096 bit/pixel)
Audio: #1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Russian)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų