Torentas "Būti Flynu / Being Flynn (2012) [BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Būti Flynu Originalus pavadinimas: Being Flynn Žanras: Drama Metai: 2012 Režisierius: Paul Weitz Vaidina: Robert De Niro, Paul Dano, Julianne Moore, Olivia Thirlby ... Apie filmą: Nuo pat vaikystės Nikas (akt. Paul Dano) svajojo būti rašytoju visai kaip jo tėtis Džonatanas (akt. Robertas De Niro). Džonatas geru rašytoju buvo tik savo įsivaizduojame pasaulyje, bet ne realybėje. Palikęs sūnų –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Būti Flynu / Being Flynn (2012) [BDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Būti Flynu


Originalus pavadinimas: Being Flynn
Žanras: Drama
Metai: 2012

Režisierius: Paul Weitz
Vaidina: Robert De Niro, Paul Dano, Julianne Moore, Olivia Thirlby ...

Apie filmą: Nuo pat vaikystės Nikas (akt. Paul Dano) svajojo būti rašytoju visai kaip jo tėtis Džonatanas (akt. Robertas De Niro). Džonatas geru rašytoju buvo tik savo įsivaizduojame pasaulyje, bet ne realybėje.

Palikęs sūnų augti su mama (akt. Julianne Moore) Džonatas dingo. Berniukas visad jautė tėvo ilgesį ir kaltę dėl motinos mirties, kuri po išsiskyrimo nusižudė. Tad norėdamas rasti tėvą ir parašyti knygą apie jį, jei jis pats to nesugebėjo, Nikas pradeda paieškas. Deja, dabar Džonatanas toli nuo idealo – pasenęs, prasigėręs, pridaręs nusikaltimų ir be namų. Nikas įsidarbina benamių prieglaudoje, kad pagaliau susitiktų tėvą, atnaujintų tarpusavio ryšį ir įgyvendintų savo svajonę..

Filmo režisierius – Oskaro nominantas Paulas Weitzas – vaidinti pakvietė solidžią kompaniją: Oskaro lauretus Robertą De Nirą, Julliane Moore ir perspektyvų jauną aktorių, nominuotą Auksiniam gaubliui, Paulą Dano. Jis, beje, pusmetį praleido Lietuvoje kurdamas pagrindinį vaidmenį BBC istorinėje dramoje „Karas ir taika“.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Viktoras Linartas "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1084x454 (2.40:1), 23.976 fps, 1 617 Kbps (0.137 bit/pixel)
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų