Torentas "Centrinės pajėgos / Central Intelligence (2016) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Centrinės pajėgos Originalus pavadinimas: Central Intelligence Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 2016 Režisierius: Rawson Marshall Thurber Vaidina: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Amy Ryan, Danielle Nicolet, Jason Bateman, Aaron Paul, Ryan Hansen, Tim Griffin, Timothy John Smith, Sione Kelepi, Dylan Boyack, Thomas Kretschmann, Megan Park, Slaine, Annie Kerins, Nate Richman, Robert į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Centrinės pajėgos / Central Intelligence (2016) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Centrinės pajėgos


Originalus pavadinimas: Central Intelligence
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 2016

Režisierius: Rawson Marshall Thurber
Vaidina: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Amy Ryan, Danielle Nicolet, Jason Bateman, Aaron Paul, Ryan Hansen, Tim Griffin, Timothy John Smith, Sione Kelepi, Dylan Boyack, Thomas Kretschmann, Megan Park, Slaine, Annie Kerins, Nate Richman, Robert Woo...

Apie filmą: Mokyklos laikais nemenką antsvorį turėjęs Bobas (aktorius Dwayne‘as Johnson‘as) buvo visuotinis pajuokų objektas. Iš jo tyčiojosi visi, išskyrus Kelviną (akt. Kevin‘as Hart‘as), kuris, nors pats būdamas populiarus ir visų mėgstamas vaikinas, vienintelis užjautė Bobą.

Praėjus 20-čiai metų, klasiokų susitikime Bobo niekas neatpažįsta: užsiauginęs muskulatūrą, vyras nė iš tolo neprimena mokyklos laikų storuliuko. Negana to, Bobas yra ir vienas pavojingiausių slaptų CŽV agentų. Tačiau apie tai jis papasakoja vieninteliam savo bičiuliui Kelvinui, kuris, praėjus dviem dešimtmečiams, dirba buhalteriu ir ilgisi savo mokyklos laikų šlovės.

Pats to nenorėdamas, Kelvinas netrukus pasijunta įtrauktas į Bobo pasaulį: nuolatinių pavojų, išdavysčių, susišaudymų, sprogdinimų, šnipinėjimo ir slaptų operacijų pasaulį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius, "SDI) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC 1248 x 520 (2.400) at 23.976 fps
Audio: AAC ~240kbps 6 kanalai, 48,0 KHz Lt
Audio: AAC ~224kbps 6 kanalai, 48,0 KHz En


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųvaldas29
KomentarasParašė 2017-05-24 16:38Naudinga: 0

nezinau kodel filmas pakartotinai ikeltas, nes jau buvo pries kokius metus, bet meslas tai kaip reikiant.

Redagavo valdas29 (2017-05-24 16:39)

 
stallkerr82 9
KomentarasParašė 2017-05-24 17:28
Piratų piratas


Naudinga: 0

valdas29 Paskelbta:
nezinau kodel filmas pakartotinai ikeltas, nes jau buvo pries kokius metus, bet meslas tai kaip reikiant.
Nes šio realyzo vaizdo kokybė geresnė bei profesionalus įgarsinimas.
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2017-05-24 23:09Naudinga: 0

Va del to man ir patinka realiai toks jausmas ne aprasymo nereikia pavadinimo visiems uztenka ir cover visa kita nesvarbu ne nepasiziuri kuom relyzai skiriasi vienas nuo kito :lol: