Torentas "Chemija ir gyvenimas / Better Living Through Chemistry (2014) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Chemija ir gyvenimas Originalus pavadinimas: Better Living Through Chemistry Žanras: Komedija, Drama Metai: 2014 Režisierius: Geoff Moore, David Posamentier Vaidina: Sam Rockwell, Olivia Wilde, Michelle Monaghan, Jane Fonda ... Apie filmą: Mažo miestelio farmacininkas jaučia, kaip palaipsniui jo santuoka virsta griuvėsiais. Vieną dieną jis susipažįsta su žavinga moterimi, tarp jų užsimezga į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Chemija ir gyvenimas / Better Living Through Chemistry (2014) [BDRip] Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Chemija ir gyvenimas


Originalus pavadinimas: Better Living Through Chemistry
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2014

Režisierius: Geoff Moore, David Posamentier
Vaidina: Sam Rockwell, Olivia Wilde, Michelle Monaghan, Jane Fonda ...

Apie filmą: Mažo miestelio farmacininkas jaučia, kaip palaipsniui jo santuoka virsta griuvėsiais. Vieną dieną jis susipažįsta su žavinga moterimi, tarp jų užsimezga slaptas meilės romanas. Ji parodo jam vaistus, kurie teikia neįsivaizduojamą malonumą. Apsvaigęs nuo jausmų ir vaistų, jis įsipainioja į žmogžudyste kvepiančią aferą.
Angliškas aprašymas:
A strait-laced pharmacist's uneventful life spirals out of control when he starts an affair with a trophy-wife customer who takes him on a joyride involving sex, drugs and possibly murder.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «Balticum TV»+Anglų (Originalas)
Subtitrai: Anglų - (išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1104 x 460 (2.40:1), 23.976 fps, 1791 kbps (0.147 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~256.00kbps (Lithuanian)
Audio:AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~224.00kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų