Torentas "Da Vinčio Kodas-Kolekcija / The Da Vinci Code-Collection (2006-2016) [BDRip.BRRip] Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Da Vinčio Kodas-Kolekcija Originalus pavadinimas: The Da Vinci Code-Collection Žanras: Mistinis, Trileris Metai: 2006-2016 Režisierius: Ron Howard Vaidina: Tom Hanks, Audrey Tautou, Ian McKellen, Jean Reno, Paul Bettany, Alfred Molina, Jürgen Prochnow, Jean-Pierre Marielle, Marie-Françoise Audollent,..ir kiti Apie filmą: Harvardo universiteto profesorius Robertas Lengdonas (akt. Tomas į kur ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Da Vinčio Kodas-Kolekcija / The Da Vinci Code-Collection (2006-2016) [BDRip.BRRip] Mistinis, Trileris Sidabrinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Da Vinčio Kodas-Kolekcija


Originalus pavadinimas: The Da Vinci Code-Collection
Žanras: Mistinis, Trileris
Metai: 2006-2016

Režisierius: Ron Howard
Vaidina: Tom Hanks, Audrey Tautou, Ian McKellen, Jean Reno, Paul Bettany, Alfred Molina, Jürgen Prochnow, Jean-Pierre Marielle, Marie-Françoise Audollent,..ir kiti

Apie filmą:
Harvardo universiteto profesorius Robertas Lengdonas (akt. Tomas Hanksas) atvyksta į Paryžių, kur planuoja susitikti su Luvro muziejaus kuratoriumi Žaku Sonjeru. Tačiau naktį viešbutyje netikėtai apsilankę Prancūzijos policijos atstovai informuoja apie prieš kelias valandas įvykdytą kraupią Žako žmogžudystę.
Prieš pat mirtį buvęs Siono vienuolyno bendruomenės narys krauju užrašo keletą šifruotų užuominų, kurių policijos pareigūnai nesupranta. Į Luvrą iškviestas pasimetęs religinės simbologijos tyrinėtojas Robertas net neįtaria, kad yra laikomas pagrindiniu įtariamuoju.
Netrukus nusikaltimo vietoje pasirodo ir ryžtinga moteris - Prancūzijos vyriausybei dirbanti kriptologė Sofi Nevė (akt. Audrey Tautou), Žako Sonjero anūkė. Senelis nuo mažumės mokino merginą spręsti sudėtingus ir komplikuotus galvosūkius, todėl vos tik sužinojusi apie skausmingą netektį ir paslaptingus senelio kodus, Sofi pasirodo nusikaltimo vietoje.
Tokia įvykių eiga akivaidžiai nepatinka Žako Sonjero nužudymą tiriančiam centrinės nepriklausomos policijos direkcijos kapitonui Bezu Fasui (akt. Jeanas Reno). Savaip išnagrinėjęs senio paliktas užuominas jis visiškai neabejoja, kad būtent Robertas Lengdonas yra tas paslaptingas muziejaus kuratoriaus žudikas.
Robertas Lengdonas ir Sofi Nevė stengiasi kuo greičiau iššifruoti visus kodus ir simbolius, kurie yra sumaniai paslėpti dailininko Leonardo da Vinčio nutrapytuose paveiksluose..

Angelai ir Demonai Inferno
IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) + Daiva Lebeliūnaitė, Eitvydas Stankevičius “LNK"

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1242 kbps avg (0.237 bit/pixel)
Audio: AC-3 48.0 kHz, 6 ch, Front: L C R, Side: L R, LFE, ~384.00 kbps avg @ (Lithuanian)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
collection

Dar nėra komentarų