Torentas "Dar kartą, iš naujo / Begin Again (2013) [BDRip] Komedija, Drama, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Dar kartą, iš naujo Originalus pavadinimas: Begin Again Žanras: Komedija, Drama, Muzikinis Metai: 2013 Režisierius: John Carney Vaidina: James Corden, Keira Knightley, Mark Ruffalo, Hailee Steinfeld ... Apie filmą: Greta (aktorė Keira Knightley) ir Deivas (grupės „Maroon 5" lyderis Adam'as Levine'as) - pora nuo mokyklos laikų. Juos sieja ne tik šilti jausmai, bet ir bendri interesai - į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dar kartą, iš naujo / Begin Again (2013) [BDRip] Komedija, Drama, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Dar kartą, iš naujo


Originalus pavadinimas: Begin Again
Žanras: Komedija, Drama, Muzikinis
Metai: 2013

Režisierius: John Carney
Vaidina: James Corden, Keira Knightley, Mark Ruffalo, Hailee Steinfeld ...

Apie filmą: Greta (aktorė Keira Knightley) ir Deivas (grupės „Maroon 5" lyderis Adam'as Levine'as) - pora nuo mokyklos laikų. Juos sieja ne tik šilti jausmai, bet ir bendri interesai - abu jaunuoliai yra muzikos kūrėjai ir atlikėjai. Deivui pasirašius kontraktą su stambia įrašų kompanija, porelė persikelia į Niujorką, tačiau šlovė vaikinui apsuka galvą ir jis išduoda ilgametę savo merginą.

Sudaužytą širdį Greta gydo muzika, koncertuodama Niujorko baruose. Viename iš jų merginos atliekamą dainą išgirsta savo sėkmės recepto atkakliai, tačiau nesėkmingai ieškantis muzikos prodiuseris Denas (akt. Mark'as Ruffalo). Denas iš karto supranta, kad netyčia aptiko kai ką unikalaus. Šalia muzikos naujieji draugai sprendžia ir asmeninio gyvenimo problemas. Denas neseniai išsiskyrė su žmona, kuriai vis dar jaučia šiltus jausmus; tuo tarpu į Gretos gyvenimą sugrįžta atgailaujantis Deivas.

Garso takelį šiam paprastam, šiltam ir jaukiam filmui sukūrė buvęs grupės „New Radicals" (žinomiausi kūriniai - „You Get What You Give" ir „Someday We'll Know") lyderis Gregg'as Alexanderis.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1008x544 (1.853), 23.976 fps, 1 668 Kbps (0.127 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų