Torentas "Deadpool 2 (2018) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Mokslinis fantastinis" :: PiratuSala.lt

Deadpool 2 Originalus pavadinimas: Deadpool 2 Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Mokslinis fantastinis Metai: 2018 Režisierius: David Leitch Vaidina: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Leslie Uggams, Karan Soni, Brianna Hildebrand, Jack Kesy, Eddie Marsan, Shioli Kutsuna, Stefan Kapicic, Randal Reeder, Nikolai Witschl, Thayr Harris, Rob ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Deadpool 2 (2018) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Mokslinis fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Deadpool 2


Originalus pavadinimas: Deadpool 2
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Mokslinis fantastinis
Metai: 2018

Režisierius: David Leitch
Vaidina: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Leslie Uggams, Karan Soni, Brianna Hildebrand, Jack Kesy, Eddie Marsan, Shioli Kutsuna, Stefan Kapicic, Randal Reeder, Nikolai Witschl, Thayr Harris, Rob Delaney, Lewis Tan, Bill Skarsgård, Terry Crews, Brad Pitt, Paul Wu, Robert Maillet, Alan Tudyk, Matt Damon, Michasha Armstrong, Joe Doserro, Hayley Sales, Islie Hirvonen, Jagua Arneja

Apie filmą: Įžūlusis Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) – buvęs specialiųjų pajėgų kariškis. Sunkiai susirgęs jis ryžosi eksperimentiniam gydymui ir tapo klaikiai bjauriu išoriškai, tačiau stipriu fiziškai.

Apsipratęs su kūno pokyčiais, jis neplanavo tapti pasaulio gelbėtoju. Tačiau piktybiški niekšeliai vaikinui simpatijos nekelia, todėl, progai pasitaikius, jis mielai „atstato teisingumą“.

Pirmojoje dalyje išgyvenęs visus pavojus, šįkart Deadpoolas siekia išmokti gyventi su prarastu skonio pojūčiu. Todėl svajoja tapti karščiausiu užkandinių tinklo „Mayberry‘s“ barmenu.

Ieškodamas savo kelio šiame pasaulyje, ir retkarčiais pasidairydamas, ar skersgatvyje nesimėto laiko mašina, liežuvio už dantų nelaikantis Veidas ir vėl įsivelia į šimtus pavojingų nesusipratimų – jo laukia kautynės su mirtį sėjančiomis nindzėmis, japonų kriminalinės organizacijos Jakudza grupuotėmis, seksualiai agresyviais keturkojais ir net kietašikniais metalistais.

Keliaujančio po pasaulį, kad sužinotų šeimos, draugystės ir skonio svarbą, Veido laukia naujos pažintys ir atradimai, ir net kavos puodelis su „geriausio pasaulyje meilužio“ užrašu.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) - Viktoras Linartas "SDI" / EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Trukmė: 01:59:20
Video: AVC, 1232x516 (2.35:1), 23.976 fps, 2 185 Kbps (0.143 bit/pixel)
Audio: #1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 224 Kbps (Lithuanian)
Audio: #2: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 208 Kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių ("Blu-Ray, EUR"), Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų