Torentas "Debesų žemėlapis / Cloud Atlas (2012) [BDRip] Drama, Mistinis, Mokslinis fantastinis" :: PiratuSala.lt

Debesų žemėlapis Originalus pavadinimas: Cloud Atlas Žanras: Drama, Mistinis, Mokslinis fantastinis Metai: 2012 Režisierius: Andy Wachowski, Tom Tykwer, Larry Wachowski Vaidina: Tom Hanks, Hugo Weaving, Hugh Grant, Jim Sturgess, Susan Sarandon … Apie filmą: Tai istorija kaip viskas turi ryšį: 1894 metų kelionių po Ramųjį vandenyną metu parašytas dienoraštis, kompozitoriaus laiškai draugui, -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Debesų žemėlapis / Cloud Atlas (2012) [BDRip] Drama, Mistinis, Mokslinis fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Debesų žemėlapis


Originalus pavadinimas: Cloud Atlas
Žanras: Drama, Mistinis, Mokslinis fantastinis
Metai: 2012

Režisierius: Andy Wachowski, Tom Tykwer, Larry Wachowski
Vaidina: Tom Hanks, Hugo Weaving, Hugh Grant, Jim Sturgess, Susan Sarandon …

Apie filmą: Tai istorija kaip viskas turi ryšį: 1894 metų kelionių po Ramųjį vandenyną metu parašytas dienoraštis, kompozitoriaus laiškai draugui, žmogžudystė atominėje jėgainėje, slaugos namuose esančio spaustuvininko šmeižtas, maištaujantis klonas ateities Korėjoje ir po apokalipsės tolimoje ateityje, gyvenančios genties pasaka.
Debesų žemėlapis - Wachowskių pasakojimas ir nuotykis kaip atskirų žmonių gyvenimai įtakoja vieni kitus praeityje, dabartyje ir ateityje, kaip žudikai tampa herojais, kaip geri poelgiai išlieka istorijoje, ateityje įkvėpdami revoliuciją.

IMDB 8,0

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1426 kbps avg, 0.27 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų