Torentas "Dėdė Bakas / Uncle Buck (1989) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Dėdė Bakas Originalus pavadinimas: Uncle Buck Žanras: Komedija Metai: 1989 Režisierius: John Hughes Vaidina: John Candy, Jean Louisa Kelly, Gaby Hoffmann, Macaulay Culkin ... Apie filmą: Jei patiko "Vienas namuose", tai patiks ir ši smagi istorija, kurią sukūrė tas pats scenaristas John Hughes ir kuriame vaidina tas pats įžymusis komikas John Candy, be kurio neapsiėjo ir bei Taipgi...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dėdė Bakas / Uncle Buck (1989) [BDRip] Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Dėdė Bakas


Originalus pavadinimas: Uncle Buck
Žanras: Komedija
Metai: 1989

Režisierius: John Hughes
Vaidina: John Candy, Jean Louisa Kelly, Gaby Hoffmann, Macaulay Culkin ...

Apie filmą: Jei patiko "Vienas namuose", tai patiks ir ši smagi istorija, kurią sukūrė tas pats scenaristas John Hughes ir kuriame vaidina tas pats įžymusis komikas John Candy, be kurio neapsiėjo ir "Broliai Bliuzai" bei "Nevykusios atostogos".
Taipgi vaidina ir pats Macaulay Culkin. Čia jis - vienas iš trijų vaikučių, kurių prižiūrėti atvyksta nieko baisaus neįtariantis dručkis jų dėdė Bakas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis), EN (Orginalus)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x384 (1.875), 23.976 fps, 1 689 Kbps (0.255 bit/pixel)
Audio: #1: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR
Audio: #2: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisSephiroth 5
KomentarasParašė 2015-11-13 14:43
Veteranas


Naudinga: 0

Dėkui už filma. :-D

Redagavo Sephiroth (2015-11-13 14:43)