Torentas "Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Dėl visko kaltas seksas Originalus pavadinimas: Sleeping With Other People Žanras: Komedija Metai: 2015 Režisierius: Leslye Headland Vaidina: Alison Brie, Jason Sudeikis, Jordan Carlos, Margarita Levieva ... Apie filmą: Džeikas (aktorius Jason‘as Sudeikis) gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su mergina, bet negali atsispirti kitų moterų kerams. Jam permiegojus su savo merginos jų į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) [BDRip] Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Dėl visko kaltas seksas


Originalus pavadinimas: Sleeping With Other People
Žanras: Komedija
Metai: 2015

Režisierius: Leslye Headland
Vaidina: Alison Brie, Jason Sudeikis, Jordan Carlos, Margarita Levieva ...

Apie filmą: Džeikas (aktorius Jason‘as Sudeikis) gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su mergina, bet negali atsispirti kitų moterų kerams. Jam permiegojus su savo merginos geriausia drauge, jų draugystei ateina dramatiška pabaiga. Štai čia vyras nusprendžia, kad daugiau taip tęstis nebegali ir užsirašo į priklausomybės nuo sekso pagalbos grupę.

Leinė (aktorė Alison Brie) irgi gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su vaikinu ir negali atsispirti kito vyro vilionėms. Neatlaikiusi įtampos, vieną vakarą ji viską prisipažįsta savo vaikinui ir taip pat nusprendžia užsirašyti į šią grupę.

Čia Leinė ir Džeikas susitinka pirmą kartą po to, kai dar koledžo laikais prarado vienas kitam savo nekaltybę. Netikėtas susitikimas juose įžiebia romantikos kibirkštį, tačiau abu nusprendžia, kad geriau jiems bendrauti tik platoniškai. Padėdami vienas kitam kovoti su visa apimančiu seksualiniu potraukiu, Leinė ir Džeikas vis daugiau laiko leidžia kartu. Kol galų gale pastebi, kad jie jau yra pora. Trūksta tik vieno - sekso.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN (Orginalas)

Kokybė: BDRip
Video: 1056x440, 2.40:1, 23.976 fps, 1592 Kbps, AVC
Audio: 48.0 KHz, 6 channels, ~240kbps, AAC - LT
Audio: 48.0 KHz, 6 channels, ~224kbps, AAC - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų