Torentas "DGM: Didysis Gerulis Milžinas / The BFG (2016) [BDRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

DGM: Didysis Gerulis Milžinas Originalus pavadinimas: The BFG Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis Metai: 2016 Režisierius: Steven Spielberg Vaidina: Mark Rylance, Ruby Barnhill, Penelope Wilton, Jemaine Clement ... Apie filmą: Viso pasaulio vaikų pamiltas pasakojimas apie Didįjį Gerulį Milžiną pagaliau atkeliauja ir į Lietuvos kino ekranus! Sofija yra nuoširdi, labai smalsi, itin geros ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

DGM: Didysis Gerulis Milžinas / The BFG (2016) [BDRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


DGM: Didysis Gerulis Milžinas


Originalus pavadinimas: The BFG
Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis
Metai: 2016

Režisierius: Steven Spielberg
Vaidina: Mark Rylance, Ruby Barnhill, Penelope Wilton, Jemaine Clement ...

Apie filmą: Viso pasaulio vaikų pamiltas pasakojimas apie Didįjį Gerulį Milžiną pagaliau atkeliauja ir į Lietuvos kino ekranus!

Sofija yra nuoširdi, labai smalsi, itin geros širdies ir mėgstanti skaityti mergaitė, gyvenanti vienoje našlaičių prieglaudoje. Vieną vėlų vakarą jos dėmesį nuo knygos atitraukė lauke pasigirdę keisti garsai. Nors Sofija žinojo, kad naktį nedera kelti kojos iš lovos, smalsumas nugalėjo. Prisiartinusi prie lango ir dirstelėjusi į užmigusį miestą, mergaitė sustingo iš siaubo: gatvėje ji pamatė didžiulį milžiną. Nors iš karto stryktelėjo atgal į lovą, jau buvo per vėlu: milžinas ją pastebėjo.

Įsivaizduokite mergaitės nuostabą, supratus, jog milžinas visai ne toks baisus, koks atrodo. Netgi priešingai – yra geraširdis, mielas, taikus ir draugiškas. Priešingai kitiems milžinams, kurie yra baisūs, pikti ir, tiesą sakant, kartais netgi valgo mažus vaikus. Blogiausia, kad blogieji milžinai vis labiau skverbiasi į žmonių pasaulį. Sofija kartu su naujuoju draugu sutaria, kad toliau taip tęstis nebegali ir iškeliauja į pavojingą, nuotykių kupiną žygį, užsibrėžę tikslą išvyti piktuosius milžinus ten, iš kur jie atkeliavo.

Šio filmo režisierius – pats S. Spielbergas, o istorija sukurta pagal britų rašytojo Roald‘o Dahl‘io to paties pavadinimo knygą, prieš trejus metus išleistą ir lietuviškai. Lygiai prieš šimtą metų (1916 m. rugsėjo 13 dieną) gimusio autoriaus plunksnai priklauso viso pasaulio vaikų ir suaugusiųjų pamilti kūriniai „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Džeimsas ir milžiniškas persikas“, „Nuostabusis ponas Lapinas“, „Matilda“, „Raganos“ ir kiti. Iš viso pasaulyje parduota daugiau nei 200 milijonų rašytojo knygų egzempliorių.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 2 288 Kbps : 1 204 X 504 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~144kbps : 2 channels : Lithuanian
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųbankass
KomentarasParašė 2016-12-31 16:08Naudinga: 0

Labai grazus filmas , tikrai idomus tiek vaikams tiek suaugusiems :) patariu siustis megejams filmu apie mistinius padarus :) :o) 8-) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: