Komentarai "DGM: Didysis Gerulis Milžinas / The BFG (2016) [BDRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Komentarai "DGM: Didysis Gerulis Milžinas / The BFG (2016) [BDRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis"
bankass
KomentarasParašė 2016-12-31 16:08Naudinga: 0

Labai grazus filmas , tikrai idomus tiek vaikams tiek suaugusiems :) patariu siustis megejams filmu apie mistinius padarus :) :o) 8-) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: