Torentas "Diatlovo perėja: dingusi ekspedicija / Devil's Pass / The Dyatlov Pass Incident (2013) [BRRip] Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Diatlovo perėja: dingusi ekspedicija Originalus pavadinimas: Devil's Pass / The Dyatlov Pass Incident Žanras: Mistinis, Trileris Metai: 2013 Režisierius: Renny Harlin Vaidina: Gemma Atkinson, Richard Reid, Matt Stokoe, Holly Goss, Ryan Hawley … Apie filmą: Renny Harlinas, brangiausiai kainavusio 1990 m. filmo "Kietas riešutėlis 2" autorius, sėkmingai kūręs efektingus trilerius, m. ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Diatlovo perėja: dingusi ekspedicija / Devil's Pass / The Dyatlov Pass Incident (2013) [BRRip] Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Diatlovo perėja: dingusi ekspedicija


Originalus pavadinimas: Devil's Pass / The Dyatlov Pass Incident
Žanras: Mistinis, Trileris
Metai: 2013

Režisierius: Renny Harlin
Vaidina: Gemma Atkinson, Richard Reid, Matt Stokoe, Holly Goss, Ryan Hawley …

Apie filmą: Renny Harlinas, brangiausiai kainavusio 1990 m. filmo "Kietas riešutėlis 2" autorius, sėkmingai kūręs efektingus trilerius, įtakingiausio Rusijos prodiuserio Aleksandro Rodnianskio paskatintas sumanė pasiknaisioti garsųjį Diatlovo perėjos incidentą.

1959 m. Šiaurės Uralo kalnuose mįslingomis aplinkybėmis dingo 9 studentai alpinistai. Po kelių dienų paieškos būrio tyrėjai sniegynuose atrado studentų pastatytą palapinę, kuri, buvo suniokota iš vidaus. Dar vėliau, netoli laikinosios gyvenvietės, pavyko surasti ir žuvusiųjų kūnus su racionaliai nepaaiškinamais sužalojimais.

Bylą paskubėta įslaptinti ir ji iš naujo prisiminta tik 1990 m. Skirtinguose interneto šaltiniuose 9 studentų mirčių teorijose varijuoja vietinių gyventojų mansių egzekucija, kanibalizmas (vienos nukentėjusiosios kūne nerasta liežuvio), ateivių užpuolimas, milžiniška sniego lavina, slapti kariniai eksperimentai, paranormalūs reiškiniai.

Renny Harlinas nesitikėjo atrasti vieno teisingo atsakymo, tad realiame gyvenime įvykusį tragišką incidentą supynė siaubo trilerio siužetu. Jeigu Bleiro ragana iš tiesų gyveno kažkur Amerikos miškuose, tai kodėl gi Rusijoje negalėjo siautėti Uralo ragana?

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba:UK

Kokybė: BRRip
Video: 720x400 (1.80:1), 24 TRLfps, XviD build 50 ~1622 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųlokis 9
KomentarasParašė 2013-10-21 13:03
Piratų piratas


Naudinga: 0

esu girdėjęs apie šį filmą neblogas, reiks kokią dieną pažiūrėti.
 
aidzius 8
KomentarasParašė 2013-10-21 14:19
Super piratas


Naudinga: 0

Vakarui tiks.
 
bucys23 6
KomentarasParašė 2013-10-21 21:41
Elitas


Naudinga: 0

aha iduomus filmas ipac vakare ziureti