Torentas "Didieji Lūkesčiai / Great Expectations (2012) [576p BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Didieji Lūkesčiai Originalus pavadinimas: Great Expectations Žanras: Drama Metai: 2012 Režisierius: Mike Newell Vaidina: Helena Bonham Carter | Ralph Fiennes | Holliday Grainger | Jeremy Irvine | Ewen Bremner ir kiti. Apie filmą: Fineganas Belas vaikystėje padeda pabėgusiam kaliniui. Berniukas užauga ir beveik užmiršta bėglį. Mat jo gyvenime ir be jo buvo įspūdingų įvykių, o svarbiausias jų ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Didieji Lūkesčiai / Great Expectations (2012) [576p BDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Didieji Lūkesčiai

Originalus pavadinimas: Great Expectations
Žanras: Drama
Metai: 2012

Režisierius: Mike Newell
Vaidina: Helena Bonham Carter | Ralph Fiennes | Holliday Grainger | Jeremy Irvine | Ewen Bremner ir kiti.

Apie filmą: Fineganas Belas vaikystėje padeda pabėgusiam kaliniui. Berniukas užauga ir beveik užmiršta bėglį. Mat jo gyvenime ir be jo buvo įspūdingų įvykių, o svarbiausias jų – pažintis su ekscentriškosios ponios Dinsmur dukterėčia Estela. Finas įsimylėjęs ją iki ausų. Tačiau turtuolės dukterėčia išvažiuoja mokytis, o žvejo auginamas Fineganas lieka gimtojoje Floridoje. Jis visiškai pasineria į paprasto gyvenimo vargus ir netgi užmiršta kadaise piešdavęs nuostabiausius vaizdus.

Tačiau jo darbų neužmiršo paslaptingas geradaris. Jis pasikviečia Finą į Niujorką. Surengia jo parodą, išnuomoja prabangų butą. Niujorke Finas vėl sutinka Stelą… O vieną vakarą į jo studiją atklysta… kalinys, kurį jis išgelbėjo vaikystėje..

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: 576p BDRip
Video: AVC at 2 225 Kbps 1024 x 432 (2.370) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 384 Kbps 6 channels, 48.0 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube


Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų