Torentas "Didysis Bakas Hoveris / The Great Buck Howard (2008) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Didysis Bakas Hoveris Originalus pavadinimas: The Great Buck Howard Žanras: Komedija, Drama Metai: 2008 Režisierius: Sean McGinly Vaidina: John Malkovich, Colin Hanks, Emily Blunt, Ricky Jay ... Apie filmą: Kažkada genialus iliuzionistas Bakas Hovardas buvo populiarumo viršūnėje. Dabar, visiems, išskyrus patį Baką, aišku, kad jo pasirodymai prarado savo šlovę. Įsitikinęs, kad tikrai buvusį a...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Didysis Bakas Hoveris / The Great Buck Howard (2008) [BDRip] Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Didysis Bakas Hoveris


Originalus pavadinimas: The Great Buck Howard
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2008

Režisierius: Sean McGinly
Vaidina: John Malkovich, Colin Hanks, Emily Blunt, Ricky Jay ...

Apie filmą: Kažkada genialus iliuzionistas Bakas Hovardas buvo populiarumo viršūnėje. Dabar, visiems, išskyrus patį Baką, aišku, kad jo pasirodymai prarado savo šlovę. Įsitikinęs, kad tikrai susigrąžins buvusį populiarumą, Bakas ieško naujo gastrolių vadybininko ir asmeninio asistento.
Angliškas aprašymas:
When a law school dropout answers an advertisement to be a personal assistant he unknowingly signs on to work for a belligerent has-been magician struggling to resurrect his career. This leads to a journey across the country staging the comeback of a lifetime.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI»+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 544 (1.882), 23.976 fps, 2832 kbps (0.212 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~320.00 kbps (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų