Torentas "Didžioji siena / The Great Wall (2016) [BD-Remux] Nuotykių, Fantastika, Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Didžioji siena Originalus pavadinimas: The Great Wall Žanras: Nuotykių, Fantastika, Veiksmo Metai: 2016 Režisierius: Yimou Zhang Vaidina: Matt Damon, Tian Jing, Willem Dafoe, Andy Lau ... Apie filmą: Didžiausias istorijoje žmogaus rankų darbo statinys – Didžioji kinų siena – iki šiol stebina žmoniją. Statyta 1700 metų (ir išsilaikiusi iki šių dienų), besidriekianti 8800 kilometrų (kai su jos...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Didžioji siena / The Great Wall (2016) [BD-Remux] Nuotykių, Fantastika, Veiksmo Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Didžioji siena


Originalus pavadinimas: The Great Wall
Žanras: Nuotykių, Fantastika, Veiksmo
Metai: 2016

Režisierius: Yimou Zhang
Vaidina: Matt Damon, Tian Jing, Willem Dafoe, Andy Lau ...

Apie filmą: Didžiausias istorijoje žmogaus rankų darbo statinys – Didžioji kinų siena – iki šiol stebina žmoniją. Statyta 1700 metų (ir išsilaikiusi iki šių dienų), besidriekianti 8800 kilometrų (kai kuriais duomenimis, su visomis atšakomis jos ilgis siekia daugiau nei 21 tūkst. km.) ir puikiai matoma iš kosmoso. Kokiu tikslu ji buvo pastatyta? Nuo ko reikėjo saugotis tokiomis drastiškomis priemonėmis? Vienas stilingiausių mūsų laikų režisierių – Shang‘as Yimou („Didvyris“, „Skraidantys durklai“, „Auksinės gėlės prakeiksmas“) turi netikėtą atsakymą.

Viduramžių Kinija. Klajoklis iš Vakarų – Viljamas (aktorius Matt‘as Damon‘as) – prisijungia prie kinų armijos, susitelkusios prie Didžiosios sienos. Bendromis pastangomis, pasitelkdami visas turimas priemones, sąjungininkai turi atremti nežemiškų jėgų, grasinančių Kinijai pražūtimi antpuolį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis), anglisss - [TRL]

Kokybė: BD-Remux
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 30.6 Mbps
Audio: Lietuvių #1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR / Rusų #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Dubliuotas)
Audio: Anglų/Mandarinų/Ispanų #3: TrueHD, 48.0 KHz, 8 ch, 4 915 Kbps, VBR (Originalas)


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų