Torentas "Diunkerkas / Dunkirk (2017) [BRRip] Veiksmo, Drama, Istorinis" :: PiratuSala.lt

Diunkerkas Originalus pavadinimas: Dunkirk Žanras: Veiksmo, Drama, Istorinis Metai: 2017 Režisierius: Christopher Nolan Vaidina: Fionn Whitehead, Damien Bonnard, Aneurin Barnard, Lee Armstrong ... Apie filmą: Naujausia kino genijaus Christopher'io Nolan'o karinė veiksmo drama pasakoja apie pasaulį sukrėtusį Antrojo Pasaulinio karo mūšį prie Diunkerko, kur žiauriame susirėmime jungtinės ir iš...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Diunkerkas / Dunkirk (2017) [BRRip] Veiksmo, Drama, Istorinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Diunkerkas


Originalus pavadinimas: Dunkirk
Žanras: Veiksmo, Drama, Istorinis
Metai: 2017

Režisierius: Christopher Nolan
Vaidina: Fionn Whitehead, Damien Bonnard, Aneurin Barnard, Lee Armstrong ...

Apie filmą: Naujausia kino genijaus Christopher'io Nolan'o karinė veiksmo drama pasakoja apie pasaulį sukrėtusį Antrojo Pasaulinio karo mūšį prie Diunkerko, kur žiauriame susirėmime jungtinės Belgijos, Britanijos, Kanados ir Prancūzijos karinės pajėgos buvo išvaduotos iš Hitlerinės Vokietijos armijos apsupties.

Diunkerko apsuptis ir gelbėjimo operacija „Dinamo“ - vienas herojiškiausių ir žiauriausių Antrojo pasaulinio karo istorijos puslapių. 1940 m. gegužės pabaigoje Belgijos miesto Diunkerko paplūdimiuose Vokietijos kariuomenė apsupo Sąjungininkų pajėgas, sudarytas iš britų, prancūzų, kanadiečių, lenkų, belgų ir olandų karių. Gelbėjimo operacijos „Dinamo“ metu nuo gegužės 26 iki birželio 4 dienos iš Diunkirko pavyko evakuoti 338 226 karius. Tačiau per nacių oro ataką taip pat buvo išžudyta apie 290 000 prancūzų ir apie 68 000 britų kareivių – neskaitant kitų Sąjungininkų aukų bei daugiau nei tūkstančio žuvusių civilių.

Drastiško, šokiruojančio ir žiauraus pasakojimo autorius – filmų „Tamsos riteris“, „Pradžia“ ir „Tarp žvaigždžių“ režisierius legendinis Christopher‘is Nolan‘as žada ne tik prasmingą istoriją, bet ir nepakartojamą kino reginį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - anglisss "TRL") + EN (Originalas)

Kokybė: BRRip
Video: AVC, 1024x576 (16:9), 23.976 fps, 2 158 Kbps (0.153 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (English)
Subtitrai: Lietuvių / Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųalkoras
KomentarasParašė 2017-12-06 11:52Naudinga: 0

Nėra lengvas, bet šio žanro ir rimto filmo mėgėjams turėtų patikti. Geras filmas.

Redagavo alkoras (2017-12-06 17:55)