Torentas "Drakonas / On - drakon (2015) [BDRip] Nuotykių, Fantastinis, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Drakonas Originalus pavadinimas: On - drakon Žanras: Nuotykių, Fantastinis, Romantinis Metai: 2015 Režisierius: Indar Dzhendubaev Vaidina: Ieva Andrejevaite, Alyona Chekhova, Vyacheslav Chepurchenko, Darya Dubnikova ... Apie filmą: Gražiame paslaptingame pasaulyje, pripildytame šiaurietiškos dvasios bei paryškintame vikingų ir keltų kultūros atspalvių, žmonės gyvena nuolatinėje baimėje. – – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Drakonas / On - drakon (2015) [BDRip] Nuotykių, Fantastinis, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Drakonas


Originalus pavadinimas: On - drakon
Žanras: Nuotykių, Fantastinis, Romantinis
Metai: 2015

Režisierius: Indar Dzhendubaev
Vaidina: Ieva Andrejevaite, Alyona Chekhova, Vyacheslav Chepurchenko, Darya Dubnikova ...

Apie filmą: Gražiame paslaptingame pasaulyje, pripildytame šiaurietiškos dvasios bei paryškintame vikingų ir keltų kultūros atspalvių, žmonės gyvena nuolatinėje baimėje. Siaubingas paprotys reikalauja atiduoti duoklę galingam priešui – drakonas pasiima gražiausias miesto nuotakas.

Bet vieną dieną viskas pasikeičia – atsiranda karys, įveikęs pabaisą. Daugybę metų miestelėnai gyvena ramybėje, kol nelaimė nelauktai sugrįžta. Kunigaikštytės Miros vestuvių ceremonijos metu drakonas netikėtai vėl pasirodo ir išsineša jaunąją į savo irštvą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Rusų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 473 Kbps : 1 036 X 440 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Russian


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų