Torentas "Draugeliai / Entourage (2015) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Draugeliai Originalus pavadinimas: Entourage Žanras: Komedija Metai: 2015 Režisierius: Doug Ellin Vaidina: Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara ... Apie filmą: Atrieda laukiamiausias vasaros atidarymo vakarėlis kartu su DRAUGELIAIS kine! Šiuolaikinė amerikietiška svajonė - Holivudas, žinomumas, šlovė, merginos, pinigai ir niekad netylantys vakarėliai - aktoriaus Vinco ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Draugeliai / Entourage (2015) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Draugeliai


Originalus pavadinimas: Entourage
Žanras: Komedija
Metai: 2015

Režisierius: Doug Ellin
Vaidina: Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara ...

Apie filmą: Atrieda laukiamiausias vasaros atidarymo vakarėlis kartu su DRAUGELIAIS kine! Šiuolaikinė amerikietiška svajonė - Holivudas, žinomumas, šlovė, merginos, pinigai ir niekad netylantys vakarėliai - aktoriaus Vinco (aktorius Adrian‘as Grenier‘as) ir jo ištikimųjų draugelių - Eriko, Vėžlio ir Drama - kasdienybė. Tačiau turint daug, norisi dar daugiau.

Naujasis Holivudo studijos vadovas Aris Goldas (akt. Jeremy‘is Piven‘as) turi šimto milijonų dolerių biudžetą ir idėją filmui. Jis kreipiasi į gerą savo draugą Vincą, pasiūlydamas šiam pagrindinį vaidmenį. Ario siaubui, Vincas užsimano filme ne tik vaidinti, bet ir pirmą kartą režisuoti, o atsakymo "Ne" šioje vietoje negali būti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)
Subtitrai: Anglų
Kokybė: BDRip
Video: x264, 1112x464 (2.397:1), 23.976 fps, 1 559 Kbps (0.126 bit/pixel)
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s Lietuvių
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 208 kb/s Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų