Torentas "Drugelių Kambarys / The Butterfly Room (2012) [BDRip] Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Drugelių Kambarys Originalus pavadinimas: The Butterfly Room Žanras: Siaubo, Trileris Metai: 2012 Režisierius: Jonathan Zarantonello Vaidina: Barbara Steele, Ray Wise, Erica Leerhsen, Heather Langenkamp ... Apie filmą: Ana – elegantiška ponia, kurios didžiausia aistra yra drugeliai. Netikėtai ji susipažįsta su dvylikos metų mergaite Alisa. Ana tampa tarsi motina Alisai, tačiau netikėtai jog ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Drugelių Kambarys / The Butterfly Room (2012) [BDRip] Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Drugelių Kambarys


Originalus pavadinimas: The Butterfly Room
Žanras: Siaubo, Trileris
Metai: 2012

Režisierius: Jonathan Zarantonello
Vaidina: Barbara Steele, Ray Wise, Erica Leerhsen, Heather Langenkamp ...

Apie filmą: Ana – elegantiška ponia, kurios didžiausia aistra yra drugeliai. Netikėtai ji susipažįsta su dvylikos metų mergaite Alisa. Ana tampa tarsi motina Alisai, tačiau netikėtai mergaitė dingsta. Pradeda aiškėti, jog Ana turi daug paslapčių. Bet viena iš jų labiausiai gąsdinanti. Ji saugoma už užrakintų durų. Siaubo filmų žvaigždės Barbara Steele ir Rėjus Wise šiurpą keliančiame filme „Drugelių kambarys“.

Angliškas aprašymas:

Ann, a reclusive elegant lady, with an obsession for butterflies, is surprisingly befriended by the eerily beautiful young Alice. Using her seductive innocence, Alice establishes a disturbing mother daughter relationship with Ann. Lured into her twisted world, Ann soon discovers that she is not the only recipient of the girl's affections.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «Lietuvos Ryto TV»+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1118 x 476 (2.35:1), 24.000 fps, 2350 kbps (0.179 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų