Torentas "Dvikova / Duel (1971) [BDRip] Veiksmo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Dvikova Originalus pavadinimas: Duel Žanras: Veiksmo, Trileris Metai: 1971 Režisierius: Steven Spielberg Vaidina: Dennis Weaver, Jacqueline Scott, Eddie Firestone, Lou Frizzell ... Apie filmą: Tai pirmasis Steveno Spielbergo pilnametražis vaidybinis filmas. Jis buvo sukurtas televizijai pagal trumpą istoriją, spausdintą “Playboy” žurnale. Mažas filmo biudžetas nesutrukdė ambicingam kūrėjui -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dvikova / Duel (1971) [BDRip] Veiksmo, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Dvikova


Originalus pavadinimas: Duel
Žanras: Veiksmo, Trileris
Metai: 1971

Režisierius: Steven Spielberg
Vaidina: Dennis Weaver, Jacqueline Scott, Eddie Firestone, Lou Frizzell ...

Apie filmą: Tai pirmasis Steveno Spielbergo pilnametražis vaidybinis filmas. Jis buvo sukurtas televizijai pagal trumpą istoriją, spausdintą “Playboy” žurnale. Mažas filmo biudžetas nesutrukdė ambicingam kūrėjui pademonstruoti savo sugebėjimų. “Dvikovą” JAV kino kritikai iki šiol vadina geriausiu televizijai kada nors sukurtu filmu. Tie patys kritikai vadina kuklų Steveno Spielbergo debiutą-labiausiai išbaigtu jo kino kūriniu.

“Dvikova” -alegorinis trileris apie amerikiečiams nuolat svarbią kovą tarp vienišo žmogaus ir jį netikėtai užgriuvusios žymiai stipresnės ir neaiškios visa griaunančios jėgos. Formos prasme “Dvikova” labai primena Alfredo Hichkocko trilerius su jiems būdinga augančia įtampa (“suspensu”).

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Dovydus "TRL") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1152x624 (16:9), 23.976 fps, 2 601 Kbps (0.151 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)
Subtitrai:LT, RU, EN, EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų