Torentas "Džeimsas Braunas: Pakeliui į viršų / Get on Up (2014) [BDRip] Biografinis, Drama, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Džeimsas Braunas: Pakeliui į viršų Originalus pavadinimas: Get on Up Žanras: Biografinis, Drama, Muzikinis Metai: 2014 Režisierius: Tate Taylor Vaidina: Chadwick Boseman, Nelsan Ellis, Dan Aykroyd, Viola Davis ... Apie filmą: Tai filmas apie Jameso Browno gyvenimą. Šiam muzikantui teko kovoti už išlikimą, kęsti prievartą, sėdėti kalėjime, tačiau tai nesutrukdė jam tapti vienu įtakingiausių a...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Džeimsas Braunas: Pakeliui į viršų / Get on Up (2014) [BDRip] Biografinis, Drama, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Džeimsas Braunas: Pakeliui į viršų


Originalus pavadinimas: Get on Up
Žanras: Biografinis, Drama, Muzikinis
Metai: 2014

Režisierius: Tate Taylor
Vaidina: Chadwick Boseman, Nelsan Ellis, Dan Aykroyd, Viola Davis ...

Apie filmą: Tai filmas apie Jameso Browno gyvenimą. Šiam muzikantui teko kovoti už išlikimą, kęsti prievartą, sėdėti kalėjime, tačiau tai nesutrukdė jam tapti vienu įtakingiausių 20 amžiaus muzikantų. Būdamas paauglys jis prisijungė prie gospelo grupės, bet šlovę jam atnešė džiazas ir bliuzas. Jo kolegų muzikantų šlovės valanda ateidavo ir praeidavo, bet Brownas visada mokėjo užburti publiką savo muzika, žavėti savo unikaliu šokiu ir seksualumu.
Angliškas aprašymas:
On route to the stage, singer James Brown recalls a life with a turbulent childhood where music was his only constructive release for his passions. A chance demonstration of that in prison led to a new friend who helped get him out and into a musical career. With his fire and creative daring, Brown became a star who defiantly created new possibilities in show business both on and behind the stage in face of racism and conventional thinking. Along the way, James would also become a peacemaker who redefined and raised the African-American community's feeling of self-worth when it was needed most. However, those same domineering passions would lead James Brown alienating everyone around him as his appetites became ever more self-destructive. Only after he hit rock bottom with a serious mistake does Brown realize what he needs to do make his life as the Godfather of Soul truly worthwhile.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI»+Anglų (Originalas)
Subtitrai: Lietuvių / Anglų,.(išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 960 x 520 (1.85:1), 23.976 fps, 1879 kbps (0.157 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~240.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 2 ch, ~128.00 kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų