Torentas "Džentelmenai Bronkai / Gentlemen Broncos (2009) [BDRip] Nuotykių, Komedija, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Džentelmenai Bronkai Originalus pavadinimas: Gentlemen Broncos Žanras: Nuotykių, Komedija, Mokslinis Metai: 2009 Režisierius: Jared Hess Vaidina: Michael Angarano, John Baker, Robin Ballard, Steve Berg ... Apie filmą: Atsiskyrėlis moksleivis Bendžaminas Purvis trokšta vieną dieną tapti garsiu fantastikos rašytoju. Tad nieko nuostabaus, jog jis miršta iš laimės gavęs kvietimą dalyvauti savo a...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Džentelmenai Bronkai / Gentlemen Broncos (2009) [BDRip] Nuotykių, Komedija, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Džentelmenai Bronkai


Originalus pavadinimas: Gentlemen Broncos
Žanras: Nuotykių, Komedija, Mokslinis
Metai: 2009

Režisierius: Jared Hess
Vaidina: Michael Angarano, John Baker, Robin Ballard, Steve Berg ...

Apie filmą: Atsiskyrėlis moksleivis Bendžaminas Purvis trokšta vieną dieną tapti garsiu fantastikos rašytoju. Tad nieko nuostabaus, jog jis miršta iš laimės gavęs kvietimą dalyvauti savo mėgiamo fantasto Ronaldo Ševaljė stovykloje.
Angliškas aprašymas:
Benjamin, home-schooled by his eccentric mother, is a loner whose passion for writing leads him on an journey as his story first gets ripped off by the legendary fantasy novelist, Ronald Chevalier, and then is adapted into a disastrous movie by the small town's most prolific homespun filmmaker.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienabalsis) - «TV1000 Premium»
+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 384 (1.85:1), 23.976 fps, 1548 kbps (0.234 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų