Torentas "Egzaminas / Exam (2009) [BDRip] Mistika, Trileris" :: PiratuSala.lt

Egzaminas Originalus pavadinimas: Exam Žanras: Mistika, Trileris Metai: 2009 Režisierius: Stuart Hazeldine Vaidina: Luke Mably, Adar Beck, Chris Carey, Gemma Chan, Nathalie Cox … Apie filmą: Aštuoni kandidatai patenka į atrankos darbui įtakingoje korporacijoje finalą, bet čia jų laukia keista ir paslaptinga užduotis. Kandidatai atvedami į belangį kambarį. Per aštuoniasdešimt minučių jie turi...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Egzaminas / Exam (2009) [BDRip] Mistika, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Egzaminas


Originalus pavadinimas: Exam
Žanras: Mistika, Trileris
Metai: 2009

Režisierius: Stuart Hazeldine
Vaidina: Luke Mably, Adar Beck, Chris Carey, Gemma Chan, Nathalie Cox …

Apie filmą: Aštuoni kandidatai patenka į atrankos darbui įtakingoje korporacijoje finalą, bet čia jų laukia keista ir paslaptinga užduotis. Kandidatai atvedami į belangį kambarį.

Per aštuoniasdešimt minučių jie turi atsakyti į vieną vienintelį klausimą, tačiau privalo laikytis trijų taisyklių: nekalbinti egzaminatoriaus ir apsaugos darbuotojo, nepribraukyti atsakymų lapų ir neišeiti iš kambario.

Egzaminatorius paleidžia laikmatį ir išeina. Kandidatai atsiverčia klausimyną ir pamato, kad jis... visiškai tuščias.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.35:1), 25.000 fps, XviD build 47 ~1631 Kbps kbps avg, 0.289 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps - LT
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2 (L,R) ch, ~192 Kbps - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų