Torentas "Ex Machina / Ex Machina (2015) [BDRip] Drama, Trileris, Mokslinė fantastika" :: PiratuSala.lt

Ex Machina Originalus pavadinimas: Ex Machina Žanras: Drama, Trileris, Mokslinė fantastika Metai: 2015 Režisierius: Alex Garland Vaidina: Alicia Vikander, Domhnall Gleeson, Oscar Isaac, Chelsea Li, Evie Wray … Apie filmą: Jaunas kompiuterių genijus, programuotojas Kalebas (jį vaidina filmų „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ bei „Nepalūžęs“ aktorius Domhnall‘as Gleeson‘as) dirba vienoje – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ex Machina / Ex Machina (2015) [BDRip] Drama, Trileris, Mokslinė fantastika

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Ex Machina


Originalus pavadinimas: Ex Machina
Žanras: Drama, Trileris, Mokslinė fantastika
Metai: 2015

Režisierius: Alex Garland
Vaidina: Alicia Vikander, Domhnall Gleeson, Oscar Isaac, Chelsea Li, Evie Wray …

Apie filmą: Jaunas kompiuterių genijus, programuotojas Kalebas (jį vaidina filmų „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ bei „Nepalūžęs“ aktorius Domhnall‘as Gleeson‘as) dirba vienoje didžiausių interneto kompanijų pasaulyje. Kartą vaikinas laimi konkursą, kurio pagrindinis prizas – galimybė savaitę praleisti su kompanijos įkūrėju ir vadovu Neitanu (aktorius Oscar‘as Isaac‘as).

Neitano namai kalnuose, toli nuo žmonių, kartu yra ir jo mokslinių eksperimentų vieta. Degantis smalsumu Kalebas jau pirmąją dieną sužino, kad Neitanas dirba prie unikalaus projekto: dirbtinio intelekto roboto. Vaikinas dar labiau apstulbsta, kuomet pamato patį robotą: nuostabaus grožio merginą, vardu Eiva (akt. Alicia Vikander).

Savaitė izoliuotuose Neitano namuose atskleis daug keistų faktų ir nelauktai tiek Neitanui, tiek Kalebui pakreips įvykius netikėta linkme.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Subtitrai: Lithuanian

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x804 (16:9), 23.976 fps, 2 000 Kbps
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų