Torentas "Eye in the Sky (2015) [BluRay 1080p] Drama, Trileris, Karinis" :: PiratuSala.lt

Eye in the Sky Žanras: Drama, Trileris, Karinis Metai: 2015 Režisierius: Gavin Hood Vaidina: Faisa Hassan, Aisha Takow, Armaan Haggio, Helen Mirren ... Apie filmą: Vieni labiausiai ieškomų teroristų aptikti britų ir JAV žvalgybos viename skurdžiame Kenijos rajono name. Pulkininkė Katerina Pauel, kuriai prireikė net 6 metų juos aptikti, duoda įsakymą, kad teroristus nedelsiant reikia nes nuo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Eye in the Sky (2015) [BluRay 1080p] Drama, Trileris, Karinis Sidabrinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Eye in the Sky

Žanras: Drama, Trileris, Karinis
Metai: 2015

Režisierius: Gavin Hood
Vaidina: Faisa Hassan, Aisha Takow, Armaan Haggio, Helen Mirren ...

Apie filmą: Vieni labiausiai ieškomų teroristų aptikti britų ir JAV žvalgybos viename skurdžiame Kenijos rajono name. Pulkininkė Katerina Pauel, kuriai prireikė net 6 metų juos aptikti, duoda įsakymą, kad teroristus nedelsiant reikia eliminuoti, nes nuo to priklauso daugelio žmonių gyvybės. Tačiau į trasą įžengia biurokratija ir baimė, kaip į šią ataką sureaguos visas pasaulis.

Tai įtampoje laikantis, įdomiai vystomą istoriją turintis ir kokybiškai atrodantis politinis veiksmo trileris terorizmo tema, kuriame nuo pradžios iki galo jaučiamas pakilęs adrenalino kiekis kraujyje.

IMDB

Kalba: Anglų originalus
Įgarsinimas: Lt.mėg. - Dovydus ir Sonata
Subtitrai: Lt.mėg. - Mindaugas
Kokybė: BluRay 1080p
Video: AVC at 7 821 Kbps Aspect : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 448 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt
Audio: DTS at 1 509 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : en
Audio: AC-3 at 384 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : ru


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų