Torentas "Futbolo chuliganai / Green Street Hooligans (2005) [DVDRip] Kriminalinis, Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Futbolo chuliganai Originalus pavadinimas: Green Street Hooligans Žanras: Kriminalinis, Drama, Sportas Metai: 2005 Režisierius: Lexi Alexander Vaidina: Elijah Wood, Charlie Hunnam, Claire Forlani, Marc Warren ... Apie filmą: Neteisingai pašalintas is Harvardo universiteto po to, kai pas jį buvo rasta kokaino, Mattas persikelia į Londoną, kur gyvena su seserimi ir jos vyru Steve'u. Čia jis su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Futbolo chuliganai / Green Street Hooligans (2005) [DVDRip] Kriminalinis, Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Futbolo chuliganai


Originalus pavadinimas: Green Street Hooligans
Žanras: Kriminalinis, Drama, Sportas
Metai: 2005

Režisierius: Lexi Alexander
Vaidina: Elijah Wood, Charlie Hunnam, Claire Forlani, Marc Warren ...

Apie filmą: Neteisingai pašalintas is Harvardo universiteto po to, kai pas jį buvo rasta kokaino, Mattas persikelia į Londoną, kur gyvena su seserimi ir jos vyru Steve'u. Čia jis greitai susipažįsta Steve'o jaunesniuoju broliu Pete'u. Šis nenori artimiau susipažinti su Mattu, bet po pasisėdėjimo bare, kur jie išgeria su Pete'o draugais, nuomonę pakeičia.

Grįžtant iš futbolo rungtynių, Mattą užpuola grupelė "Birmingham City" mušeikų. Vaikiną išgelbėja laiku pasirodęs Pete'as su draugais. Tada Mattas ir sužino tikrąją tiesą, kad naujieji jo pažįstami yra GSE ("Green Street Elite") "firmos" (futbolo chuliganų grupuotė) nariai, palaikantys "West Ham United".

Neilgai trukus, Mattas tampa toks pat bejausmis, kaip ir jo draugai. Istorija pasiekia apogėjų, kai ant jo krenta šešėlis, kad jis yra specialiai į "firmą" infiltruotas žurnalistas. Tuo metu taurės burtai "West Ham United" suveda su labiausiai nekenčiamu priešininku - "Millwall".

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: DivX 5 640x464 25fps [00) Mai]
Audio: MP3 48000Hz stereo 128kbps [01) Audio - l]


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų