Torentas "Galaktikos sergėtojai / Guardians of the Galaxy (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Galaktikos sergėtojai Originalus pavadinimas: Guardians of the Galaxy Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 2014 Režisierius: James Gunn Vaidina: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel ... Apie filmą: Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo (aktorius Chris‘as Pratt‘as), skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Netrukus paaiškėja, kad šį medžioja...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Galaktikos sergėtojai / Guardians of the Galaxy (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Galaktikos sergėtojai


Originalus pavadinimas: Guardians of the Galaxy
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 2014

Režisierius: James Gunn
Vaidina: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel ...

Apie filmą: Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo (aktorius Chris‘as Pratt‘as), skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Netrukus paaiškėja, kad šį artefaktą medžioja ir nuožmus galaktikos piktadarys Ronanas. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje. Supratęs, kad vienas nuo visos armijos medžiotojų nepabėgs, Piteris kreipiasi pagalbos į vieną keisčiausių visų laikų kompanijų: kalbantį meškėną, į medį panašų humanoidą, nuostabaus grožio negailestingą žudikę ir dar vieną kerštu gyvą veikėją.

Su jų pagalba Piteris turi užtikrinti, kad artefaktas nepaklius į blogas rankas, nes, kaip netrukus paaiškėja, nuo to priklauso visos Visatos likimas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius "SDI") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1152x480 (2.40:1), 23.976 fps, 2 515 Kbps (0.190 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~280 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 210 kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių (mėgėjiški) / Anglų,

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų