Torentas "Gaujos Vyrukai / Knockaround Guys (2001) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Gaujos Vyrukai Originalus pavadinimas: Knockaround Guys Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2001 Režisierius: Brian Koppelman, David Levien Vaidina: Barry Pepper, Andy Davoli, Seth Green, Vin Diesel ... Apie filmą: ie gali pasikliauti tik savo draugyste, drąsa ir šaltakraujiškumu. Jei esi gaujos narys, klaidoms ar jausmams teisės neturi. Matas tai sužino tik patekęs į labai keblią -...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gaujos Vyrukai / Knockaround Guys (2001) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Gaujos Vyrukai


Originalus pavadinimas: Knockaround Guys
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2001

Režisierius: Brian Koppelman, David Levien
Vaidina: Barry Pepper, Andy Davoli, Seth Green, Vin Diesel ...

Apie filmą: ie gali pasikliauti tik savo draugyste, drąsa ir šaltakraujiškumu. Jei esi gaujos narys, klaidoms ar jausmams teisės neturi.

Matas tai sužino tik patekęs į labai keblią situaciją. Sužino tada, kai nuošaliame miestelyje jo draugužis pradangina pilną krepšį pinigų. Tuos pinigus, norėdamas įrodyti ko yra vertas, Matas privalo pristatyti mafijos bosui - savo tėvui.

Kai Mato vaikystės draugas nebesugeba pinigų susigrąžinti, geriausias jo draugas Teiloras sugalvojo planą. Tačiau tame miestelyje karaliauja nedori policininkai, tad padėtis tampa be išeities.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)/EN(Originalus)

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1813 kbps avg, 0.34 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų